Tasarım çantaları kiralama devri

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Tasarım çantaları kiralama devri
Ünlü markaların astronomik fiyatlı çantalarını kullanabilmek için ille de zengin olmak gerekmiyor. Son zamanlarda pahalı çanta takıntısına saplanan Jo Trafford, uzmanlığını ticarete dökmek istedi ve kocası James Trafford'la, İngiltere'de, tasarım çantaları satış fiyatlarının çok altında cüzi bir paraya kiralayan bir merkez açtı.

Merkezde, ünlü markaların yüzlerce, binlerce sterlin değerindeki son model çantaları, değerine göre 10 ile 35 sterline (25-87 YTL) kiralanarak bir hafta veya bir ay boyunca kullanılabiliyor. Merkeze 7.5 sterlin (19 YTL) verilerek üye olunuyor. İlk açıldığında üç üyesi bulunan merkezin üye sayısının üç ayda 3 binin üzerine çıktığı bildiriliyor. Bir Mulberry Bayswater'ı 25 sterlin (62 YTL) vererek veya bir Guess Mini'yi 10 sterlin (25 YTL) vererek 1 hafta boyunca kullanmak mümkün.

Ce: Tasarım çantaları kiralama devri

çok saçma bence neyyani ben benden önce bir hafta yada bir ay bir başkasının kullandığı çantayımı alıp kullanacam ve günü gelince verecem bir başkası kiralıyacak cıkss olmadı beyenmedim :Dhem benim marka takıntımda yoktur güzel olsun ee azda kaliteli yeterli:)
emeğine sağlık canım;)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri