gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Tasarım harikası sandalyeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

2012 sandalye modelleri Tasarım sandalyeler
    Bu tasarım sandalye modellerini çok beğendim. Bir çok rengi varç. Hatta rengarenk olanı bile var. görüntüsünü tert dönmüş şemsiyeye ve hamağa benzettim. Çocuklar için olanı çok tatlı. Eğer sizde balkonunuzda çocuk odanızda bahçenizde oturma odasında farklılık yaratmak istiyorsanız bu sandalye ilginizi çekebilir meleklerim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Haziran 2012
  2. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sandalye günlük hayatta kullandığımız araç ve gereçlerin başında gelir bence . Ben cafe işletiyorum . Ve cafeme sandalye takımını http://www.sandalyesepeti.com firmasından aldım . Sizlerede tavsiye ederim . Ayrıca rattan , polikarbon , werzalit vs. sandalye çeşitleri de var . İyi günler .

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sonuncu resmi dahada cok beğendim bizde işyerimize çilingirler mobilyadan alıyoruz sandalye ve ofis mobilyalarını

Tasarım harikası sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tasarım harikası çantalar

tasarım harikası çantalar

25 tasarım çanta vbh canta 25 Tasarım Çanta Çanta, her mevsim bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuar Bunun farkında olan ünlü marka ve tasarımcılar da birbirinden cazip ve çekici modelleri her mevsim moda severlerin beğenisine sunuyor 2008 sonbaharında, bayan çantalarında tek bir trend hakim değil Alexander McQueen, Anna Sui, Balenciaga, Bottega Veneta, Derek Lam, Diane von Furstenberg,...
  2. Tasarım harikası ayyakabılar

Tasarım harikası ayyakabılar

Karşınızda tasarım harikası ayakkabı ve terlikler.. Ayakkabı tasarımına biraz espirili yaklaşmışlar pek de şeker olmuşlar ne dersiniz??
  3. Tasarım harikası sallanan sandalyeler

Tasarım harikası sallanan sandalyeler

Sevgili melekler, tv karşısında ,kitap okurken,balkon ve bahçelerinizde bu tasarım harikası sallanan sandalyelerden istemez misiniz? Sallanan koltuk ve sandalyeler aslında retro kabul edilir ancak bu yenilikçi tasarımlar bu klişeyi yerle bir ediyor.Görsellerden göreceğiniz üzere bu sallanan sandalyeler muhteşem.

Sayfayı Paylaş