gebe
  1. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tasarım kıyafet

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mercannnn tarafından paylaşıldı.

kızlar çok uçuk fiyatları olmayan tasarım markalar biliyo musunuz???:tik:

2. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar niye kimse bişey yazmıyooo :grev:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    maalesef canım benim bilgim yok ama istanbuldaysan bağdat caddesine bakabilirsin :)

4. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktım oraya bakmadığım yer kalmadı diyebilirim hatta çook pahalı bir elbise 600 tl falan çok uçuk günlük kıyafetede 600 fazla diil mi :küstüm:

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    tasarım kıyafet ama butiklerde indirimli olanlar da var ozaman sende tasarım kıyafet yerine bilindik ünlü markalara bak dcanım hheee bu arada ne için bu tasarım kıyafet özel değilse tabii :)

6. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım özel değil şık ve kimsede olmayan şeyleri giyebilmek için ohyandan

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    heehee hee ozaman ya kendin tasarlıycan yada bilenmeyen butiklere dalcan yada bir miktar parayı gözzden çıkarcan :D:D

8. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım dediğin gibi yapıcaz sanırım :)

9. mercannnn

mercannnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzuuunn uğraşlarım sonunda süper tasarımlar buldum :))

ben çok güzel tasarım yapan bir marka buldum kesinlikle sizinde göz atmanız gerekiyo bence hemde durmadan kampanyaları oluyo adı Monfiyonk çook begendim yupisyupis

tasarım kıyafet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tasarım Harikaları!

Tasarım Harikaları!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Özel tasarım

Özel tasarım

Özel tasarım Koleksiyon mağazasındaki Rodolfo Dordani tasarımı Lumiere markalı masa lambalarının beyaz, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri var. Fiyatları 294-570 avro arasında değişen lambaların ayakları, siyah krom ve parlak alüminyum olarak değiştiriliyor.
  3. kıyafetler

kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. tonon tasarımı

tonon tasarımı

Soru işareti formuna sahip bu sandalyeler çok sevimli.Tonon tarafından tasarlanan bu sandalyeler oldukça cool ve modern bir yapıya sahip. 1980 yılında kurulan tonelli bir İtalyan şirketidir.Aşağıdaki heykelsi görünüşlü masa 3 cam plakadan oluşuyor.3 cam parça kusursuz bir şekilde monte edilmiş.
  5. İkea tasarımı :)

İkea tasarımı :)

İkea torbasından elbise yapmak ve bunun eğitimini vermek .. Nasıl bir düşünce yaratıcılıktır bilemedim :D:D

Sayfayı Paylaş