gebe
  1. Beetlee

Beetlee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr!

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Beetlee tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. uzun süredir takip ediyordum bu forumu. Irmak ünalın apoletiyle ilgili yazı okumuştum. bir kaç arkadaşımız ona benzer arıyordu. Ben İzmir de apolet, vatka, çanta, babet, tshirt, bady, etek tasarlayıp yapıyorum ve satıyorum. İlgilenenler varsa bana özel mesaj atabilirler. pasaj.com da ürünlerim var. apoletci nickim.

2. Beetlee

Beetlee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle gelinlik üstüne ırmak ünal apoleti muhteşem duruyor. abiyelere, nişanlıklara, farklılık isteyenler için. ben kendi nişanlığıma yapmıştım harika duruyor.

Tasarımcıdan son moda apoletler, vatkalar kızlarrrr! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apolet

Apolet

apolet modası modelleri çeşitleri Apolet görmek gösterisle ilgilidir. Rüyada elbisesine sirmali apoletler taktigini gören, hayatinda oldugundan daha fazla görünen bir kimsedir. Üzerinde üniforma olmadigi hal-de, yalniz apoletle dolasmak, gülünç kiyafetlerle gezdiginize ve herkesi kendinize güldürdügünüze isarettir. Üzerinde apoletleri olmayan bir forma giydiginizi görmek, sadeligi ve...
  2. cimbomlu moda tasarımcıları galatasaraylı kadınlar için tasarlamış

cimbomlu moda tasarımcıları galatasaraylı kadınlar için tasarlamış

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ünlü moda tasarımcıların sonbahar kış kreasyonundan can alıcı bilgiler

ünlü moda tasarımcıların sonbahar kış kreasyonundan can alıcı bilgiler

ünlü moda tasarımcıları ünlü moda tasarımcılar ve tasarımları İşte bazı markaların yeni sezon koleksiyonları hakkında bilgiler.. Tommy Hilfiger'ın yeni koleksiyonu 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, üç temadan oluşuyor: Forest Ivy, Ocean Mist ve Forest Charm. Sonbaharda Amerika ormanları ve okyanus esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon; zengin güz renklerini, pamuklular ve...
  4. Saçlarda Son Moda

Saçlarda Son Moda

Günlük hayatta severek kullandığımız at kuyruğu saç modeli ;2010 ilkbahar-yaz döneminde altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Özel davetlere katılırken saçlarınızı at kuyruğu modelinde şekillendirerek hem şık hem de zarif görünebilirsiniz.Dağınık yandan ya da sıkı toplanmış at kuyruğu modellini bu yıl her yerde göreceğiz kızlar! Kuaföre gitmeden evde at kuyruğu saç modeli yapmak...
  5. Son moda gelinlikler

Son moda gelinlikler

Evlenecek olan tüm genç kızlarımız için son moda birbirinden şık ve güzel gelinlik modellerini paylaşmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş