gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tasarrufu konu alan sloganlar lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen buraya tasarrufla ilgili sloganlar yazabilir misiniz, lütfen çok acil ...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez. .»
    En ucuz enerji, tasarruf edilen enerjidir.

Üretimde süreklilik, enerjide tutumla olur.

Yaya gidilecek yere otomobille gitmeyelim.

Enerji daha güçlü atılımlar için birikimdir.

Damlaya damlaya göl olur.

Gereksiz harcanan enerji, kaybedilen emektir.

Herhangi bir insan, zamanını nasıl sarf edeceğini düşünür, akıllı bir insan nasıl tasarruf edeceğini düşünür.

Biriktirmekten sahip olunur.

Çullarini yama yüzyil giyersin.

Ihtiyaç duymadigini alirsan, kendinden satarsin.

Herhangi bir insan, zamanını nasıl sarf edeceğini düşünür, akıllı bir insan nasıl tasarruf edeceğini düşünür.

İşten artmaz, dişten artar.

Tasarrufu konu alan sloganlar lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fakirliği Konu Alan Hadisler

Fakirliği Konu Alan Hadisler

Fakirlik İle İlgili Hadisi Şerifler Fakirlik İle İlgili Hadisler Nelerdir Peygamber Efendimizin söylemiş olduğu birbirinden kıymetli hadis-i şerifler içinde fakirlikle ilgili olanları sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Ey iman edenler! Müşrikler bir pisliktirler. Artık bu yıldan sonra Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer yoksulluktan korkarsanız Allah sizi dilediğinde lütuf ve...
  2. İlköğretim Haftasını Konu Alan Uzun Şiirler

İlköğretim Haftasını Konu Alan Uzun Şiirler

İlköğretim Haftası Şiirleri Uzun İlköğretim Haftası İle İlgili Uzun Şiirleri Okulların açılmasıyla birlikte ilk hafta ilköğretim haftası olarak kutlanacak melekler :) Bu haftada çocuklarınıza okulda ki törenlerde okutabileceğiniz İlköğretim Haftası İle İlgili Uzun Şiirleri bu sayfada sizlerle paylaşıyoruz.... OKULUMUZ Her yerden daha güzel Bizim için burası, Okul, sevgili okul,...
  3. organ bağışı ile ilgili sloganlar lazım

organ bağışı ile ilgili sloganlar lazım

Sosyal ödevim için organ bağışını anlatan sloganlar lazım melekler. Lütfen bana organ bağışıyla ilgili sloganlar yazın..
  4. Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım

Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım

Melekler, trafik kolunda başkanım ve bir sunum için emniyet kemeriyle ilgili sloganlar bulmam gerekiyor.Bir yardım etseniz..:)
  5. acil tasarrufla ilgili sözler lazım

acil tasarrufla ilgili sözler lazım

Melekler, bana acilen tasarrufun önemini anlatan tasarrufla ilgili sözler lazım.Ne olur acil, bana yardım edebilirmisiniz :S

Sayfayı Paylaş