gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Taşıyıcı 3 (Transporter 3)

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Taşıyıcı 3 (Transporter 3) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyormusunuz...?...(3)

Biliyormusunuz...?...(3)

Biliyormusunuz...?... » Yer yüzünde en şiddetli rüzgarın,saatte 509 km. süratle 1999’da Oklahoma’da estiğini, » Bir insanın,gözünü günde ortalama 100.000 kez kırptığını, » 3.Bin yılın 365.242 gün süreceğini, » ABD’nin California eyaletinin Ukiah kentinde bulunan ve 112,8 metre uzunluğundaki ağacın dünyanın en uzun ağacı olduğunu, » Kanguruların geri geri...
  2. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  3. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  4. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....

Sayfayı Paylaş