gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı Ricky Martin ikiz babası oldu. Ünlü yıldızın sözcüsü yaptığı açıklamada, Ricky Martin'in geçtiğimiz haftalarda taşıyıcı anne yöntemi ile baba olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi. Sözcü, bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu ve ünlü yıldızın tüm vaktini ikizlerinin yanında geçirdiğini belirtti. Sözcü yaptığı açıklamada, "Ricky bir ebeveyn olarak yeni bir hayata başlamaktan dolayı mutlu. Yılın geri kalanını bebekleriyle birlikte geçirmek için gözden uzakta olacak" dedi. Bu arada ikiz bebeklerin nerede olduğu, isimleri ve taşıyıcı annenin kimliği açıklanmadı. 36 yaşındaki ünlü şarkıcı, kurduğu Ricky Martin Vakfı'yla uzun süredir çocukların cinsel olarak sömürülmesine karşı çalışmalar da dahil, hayır işleri ile uğraşıyordu.
    habertürk

taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşıyıcı anne nurgül

Taşıyıcı anne nurgül

Aslında konunun içeriği türkiyemizde çok tartışılan bir konu ; Taşıyıcı annelik ayrıntılar haberimizde : Çok tartışılan bir konu! Yılın dizisi çok yakında atv'de başlıyor! Yıllardır Türk halkını 'Asmalı Konak', 'Sıla', 'Avrupa Yakası' gibi efsane dizilerle buluşturan atv bu kez çok tartışılan 'taşıyıcı annelik' konusunu işleyen 'Sırma' adlı diziyi ekranlara getirecek. 17 Ağustos...
  2. Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

taşıyıcı annelik yapmak istiyorum taşıyıcı anne olmak istiyorum Yok yok bana lazım değil... Ama bu konuda yayınlanmış bir röportajı okudum. Paylaşmadanda edemeyeceğim.. Önce bir yazıyı okuyun... Sonrada dürüstçe bir düşünün bakalım.. Böyle birşeyi yapacak olsanız ne için yapardınız?? Bir taşıyıcı anne 9 ay bir bebeği emaneten içinde taşıyıp, doğurup, emzirdikten sonra onunla...
  3. Babası Gibi Oyuncu Oldu

Babası Gibi Oyuncu Oldu

Tarık Akan, Babası gibi oyuncu oldu Yeşilçam'ın usta oyuncularından ve oldukça başarılı filmlere imza atan Tarık Akan'ın oğluda kendisi gibi oyunculuğu seçti.Oğlunun kendisi gibi başarılı olup olmayacağını zaman içerisinde göreceğiz belkide 2.bir Tarık Akan geliyordur kim bilir :) Şimdi haberin tamamını ekleyeceğim sizler için kızlar Yeşilçam'ın efsane aktörü Tarık Akan ve şu sıralar...
  4. Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!

Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!

taşıyıcı anneler taşıyıcı annelik Nette gezerken okuduğum bir haber beni hayli şaşırttı ve sizlerle paylaşmak istedim melekler. Bana hayli ters gelen bir durum. Siz ne düşünürsünüz bilemem. O yüzden yorum yapmadan habere geçiyorum.. Hamilelik istemeyen kadınlara doğum dahil paket turlar sayesinde 800 çocuk, Hindistan, Gürcistan ve ABD’de taşıyıcı anneden doğdu Sağlık sorunu ya da...
  5. Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

taşıyıcı anne,taşıyıcı anne arayanlar,taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor,taşıyıcı anne arayanlar ne gibi özellikler arıyor,taşıyıcı anne adayı arayanların dikkat ettikleri hakkında bilgiler Pek fazla kadın, doğurganlıklarının azaldığı yaşlara kadar, çocuk sahibi olmayı erteliyor. Haliyle iş taşıyıcı annelere kalıyor. Bu sayede nihai 30 senede 40 yaşından sonra ana olan kadınların...

Sayfayı Paylaş