gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

taşıyıcı anneler taşıyıcı annelik

Nette gezerken okuduğum bir haber beni hayli şaşırttı ve sizlerle paylaşmak istedim melekler. Bana hayli ters gelen bir durum. Siz ne düşünürsünüz bilemem. O yüzden yorum yapmadan habere geçiyorum..

Hamilelik istemeyen kadınlara doğum dahil paket turlar sayesinde 800 çocuk, Hindistan, Gürcistan ve ABD’de taşıyıcı anneden doğdu

Sağlık sorunu ya da estetik ve psikolojik kaygılarla hamile kalmak istemeyen kadınların çocuk sahibi olması için hizmet veren ajanslar 800 Türk çocuğun taşıyıcı anne rahminde dünyaya gelmesini sağladı.

Rahmi olmayan, bir hastalık nedeniyle doğuramayacak durumda olan ve estetik veya psikolojik kaygılar nedeniyle hamile kalmak istemeyen Türk kadınlarının talebi birleşince, ihtiyaca cevap veren paket turlar, 800 Türk çocuğun taşıyıcı annenin rahminde dünyaya gelmesini sağladı. Bu sayı sadece turlarla anlaşıp giden ailelerin çocuk sayısı. Türkiye’de el altından taşıyıcı anne kullanan ya da yurtdışındaki ajanslarla irtibata geçip kendi organizasyonunu kendi yapan aileler eklenince, sayı kaça ulaşır bilinmiyor.

Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

Ünlü şarkıcı Ricky Martin ikiz babası oldu. Ünlü yıldızın sözcüsü yaptığı açıklamada, Ricky Martin'in geçtiğimiz haftalarda taşıyıcı anne yöntemi ile baba olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi. Sözcü, bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu ve ünlü yıldızın tüm vaktini ikizlerinin yanında geçirdiğini belirtti. Sözcü yaptığı açıklamada, "Ricky bir ebeveyn olarak yeni bir hayata...
  2. Taşıyıcı anne nurgül

Taşıyıcı anne nurgül

Aslında konunun içeriği türkiyemizde çok tartışılan bir konu ; Taşıyıcı annelik ayrıntılar haberimizde : Çok tartışılan bir konu! Yılın dizisi çok yakında atv'de başlıyor! Yıllardır Türk halkını 'Asmalı Konak', 'Sıla', 'Avrupa Yakası' gibi efsane dizilerle buluşturan atv bu kez çok tartışılan 'taşıyıcı annelik' konusunu işleyen 'Sırma' adlı diziyi ekranlara getirecek. 17 Ağustos...
  3. Bir kerede 8 bebek doğurdu

Bir kerede 8 bebek doğurdu

ABD'de bir kadın, dün akşam bir doğumda batında 8 bebek dünyaya getirdi. Bir yerel TV'nin haberine göre, kimliğinin açıklanmasını istemeyen kadın, Los Angeles kentine 30 kilometre mesafedeki Bellflower banliyösünde 6 erkek, 2 kız çocuğu doğurdu. Haberde, doktorların, ağırlıkları 820 gramla 1,5 kilo arasında değişen bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğunu, ancak ilk 72 saatin, bebeklerin...
  4. Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

taşıyıcı annelik yapmak istiyorum taşıyıcı anne olmak istiyorum Yok yok bana lazım değil... Ama bu konuda yayınlanmış bir röportajı okudum. Paylaşmadanda edemeyeceğim.. Önce bir yazıyı okuyun... Sonrada dürüstçe bir düşünün bakalım.. Böyle birşeyi yapacak olsanız ne için yapardınız?? Bir taşıyıcı anne 9 ay bir bebeği emaneten içinde taşıyıp, doğurup, emzirdikten sonra onunla...
  5. Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

taşıyıcı anne,taşıyıcı anne arayanlar,taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor,taşıyıcı anne arayanlar ne gibi özellikler arıyor,taşıyıcı anne adayı arayanların dikkat ettikleri hakkında bilgiler Pek fazla kadın, doğurganlıklarının azaldığı yaşlara kadar, çocuk sahibi olmayı erteliyor. Haliyle iş taşıyıcı annelere kalıyor. Bu sayede nihai 30 senede 40 yaşından sonra ana olan kadınların...

Sayfayı Paylaş