gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Taşlı alyanslar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

taşlı alyanslar Ben her zaman taşlı alyanslardan yanayım. Bayan elinde zarif ve hoş duruyorlar eh birazda gösteriş olsun diyenler varsa tam sizlik

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aralarında cok ta hoşuma giden olmadı ama yinede yüzük yüzüktür. iyisi kötüsü olmaz demi :)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

masalll bu alyansları görünce evlenmeye karar verdimm :D

4. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bu benim daha çok hoşuma gitti :nazar:

5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]buda orijinal ama kimsede görmedim böle bişi :)

Taşlı alyanslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. tek taş,taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler

tek taş,taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler

taşlı alyanslar tek taşlı alyans tek alyans modelleri tektaşlı tektaşlı modelleri hangi kadın ki tek taş sevmez ki şarkılara bile konu olan tek taşını kendi almak istemez:D:D işte size tek taş ve taşlı alyanslar ve muhteşem yüzükler hediyem olsun :dil:
  3. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  4. Taşlı Alyans Modelleri

Taşlı Alyans Modelleri

alyans modelleri taşlı yüzükler taşlı alyans modelleri 2011 Yavaş yavaş yaz gelmeye başladı...Eee yaz gelincede düğünlerde çoğalıyor haliyle...Yaz gelini olacak melişlerim için birbirinden şık taşlı alyans modelleri getirdim...Bakın bakalım beğenicekmisiniz :tik: Benim favorim bu alyans :)
  5. 2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 Taşlı Alyans Modelleri

2014 alyans modelleri, alyans modelleri, 2014 evlilik yüzükleri Evlilik öncesi için ilk adım olan söz ve nişan merasimidir. Nişan merasimin de takılan ve evlilik sözünü tescilleyen alyans modelleri en şık ve farklı tasarımlar ile evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Hazır bir şekil de alyans modellerini alabileceğiniz gibi tercihinize göre özel olarak da yaptırabiliyorsunuz....

Sayfayı Paylaş