gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

taşlı türban modelleri taşlı iğne eşarp iğneleri yazma oyaları eşarp modelleri Melişlerim çok şık taşlı başörtüsü iğne modelleri burda buyurunn..:)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Baş örtülü değilim ama bu iğnelere bayıldım.Bluzlarda yada hırka üzerlerine de kullanılabilir.Çok şıklar.Özellikle şu mavi olan gözlerimi kamaştırdı:)

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller gerçekten :)

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    beğenmenize çok sevindim kızlar..

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    harika cnm....+rep :)

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık ve güzeller..
    paylşm için teşekkürler cnm

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar emeğine sağlık

Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başörtüsü

Başörtüsü

İffetli kadına, uzun ömürlü kiz çocuğuna , Temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya, Eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya, Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocannın ona geri dönmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Örtü, Örtmek / Örtünmek.)Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil...
  2. çok şık taşlı toka modelleri...

çok şık taşlı toka modelleri...

tokalar ve takılar taşlı toka modelleri taşlı saç tokaları saç modelleri takı toka taşlı parıltılı şeylere bayılan meleklerim buyrun buraya bakın.....
  3. Şık Yaka İğneleri

Şık Yaka İğneleri

Herşey bizim için bayanlar :) Yaka iğneleri bile.. Öyle güzel tasarlamışlar ki yaka iğnelerini,izlerken hem şaşıracak hem güleceksiniz. :) Her duruma yani her moda göre yaka iğnesi mevcut :D Ben çok beğendim. Bir de siz bakın ve yorumlarınızı bekliyorum :) yupis...
  4. Hazır Başörtüsü Modelleri

Hazır Başörtüsü Modelleri

bu yazı hazır eşarp modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Tesettürlü hanımlar,için eşarp vazgeçilmez bir gereksinimdir.Tessetürü kullanırken şık olmanız mümkün. Eşarp kullanırken püf noktalardan birisi de eşarbınızın rahat şekil alması için kaygan olmayan kumaştan olmasına dikkat ediniz. Eşarbınızın ön tarafına şekil veremiyorsanız piyasada bulunan tesettür giyim satan mağazalarda...
  5. 2014 Çok Şık Taşlı Kolye Modelleri

2014 Çok Şık Taşlı Kolye Modelleri

2014 taşlı kolye modelleri, 2014 taşlı kolyeler, 2014 kolye modelleri Biz bayanlar için takı ve aksesuar modelleri önemli bir ihtiyaçtır. Kıyafetlerimiz ile birlikte kombin yaparak oldukça şık duracak kolye modelleri giydiğimiz kıyafetin modeline göre de değişiklikler gösterebilir. Abiye modeller ile gösterişli ve taşlı takılar daha şık duracaktır. Spor kıyafetler ile renkli ve sade takılar...

Sayfayı Paylaş