gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Taşlı tepsi yapıyoruz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Taşlı tepsi yapımı Söz tepsisi modelleri
    Geçen sene bu aylarda sözlü bir hatundum.:salıncak:Aklıma annemle hazırlıklar için koşturmamız geldi. O çarşıda yapılacak işleri bende netten araştırmaları üstlendim. Bu tepsilerle de gelinlik kızlara söz tepsilerini araştırırken rastladım. Bu taşlı tepsiyi çok beğendim ve anneme gösterdim. O da kolay ben sana onu yaparım dedi. Ve gerçekten de bu modelin birebir aynısını yaptı.

Gelelim nasıl yaptığına. Camcıya gitti bir büyük dikdörtgen saplar içinde iki küçük dikdörtgen kalın cam kestirdi. Sapları silikonla tepsinin kısa kenarlarının ortalsına yapıştırdı. Metre ile satılan saworoski taşalrından aldı. Taşları silikonla tepsinin kenarlarına yapıştırdı. Bu tepsiyi nem sözde hem nişanda kullandım. Hala da kahve ikram etmek için evimde kullanıyorum. Saplarından değil tepsinin altından tutuyorum.

Sizde beğendiyseniz bu şık tepsileri kolaylıkla yapabilirsiniz melekler. Diğer modellerde şöyle;

siyahinci50 ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sunuş ne kadar önemli ya :) Birinci tepside misal bana bir kahve gelse tadından yenmez :D:D Zaten yenmez içilir :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde içinde sunuş çok önemli ben gayet şık kahve servisi yaparım birgün fotoğrafını çekip koyarım.

4. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa tesadüff hatırlıorum bunu çok beğenmiştim ben

tesadüf bunu beğendi.
  5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok beğendiğim için gelen misafirlere kahve servisinde kullanıyorum canım

Taşlı tepsi yapıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tepsi mantısı

tepsi mantısı

Malzemeler: Hamuru İçin 2 Çorba Kaşığı Sıvıyağ 1 Adet Yumurta 1 Tatlı Kaşığı Tuz 6 Su Bardağı Un Yeterince Su Sosu İçin 1 Çorba Kaşığı Tereyağı 250 gr Kıyma 1 Adet Sivribiber 1 Çorba Kaşığı Salça HAZIRLANIŞI : Unun ortasını havuz gibi açıp, yumurta, su ve tuzla yoğurarak hamur yapalım. Hamuru bezelere ayırarak 15 dakika bekletelim. Bezelerden ince yufkalar açalım. Yufkaları küçük kareler...
  2. tepsi köfte

tepsi köfte

Malzemeler: - 500 gr. yağsız köftelik kıyma, - 2 dilim bayat ekmek içi, - 2 diş sarmısak+1 adet kuru soğan, - 1 adet yumurta, - 1/2 demet maydanoz, - 75 gr. kaşar peyniri rendesi, - 2 Yemek kaşığı zeytinyağı, - 1 tatlı kaşığı kimyon, - 1/2 tatlı kaşığı karabiber, - 1 tatlı kaşığı kekik, - Tuz. Sos Malzemesi: - 2 adet domates, - 2-3 adet sivribiber, - 250 gr. mantar, - 1 Yemek kaşığı...
  3. Tepsi

Tepsi

Çok büyük kısmettir. Bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır.Rüyada sini ve tepsi görmek, hizmetçiye. isarettir, eger sini temiz ve parlak ve yeni ise hizmetçi, güzel ve kibirli; eger kirli, lekeli ise, çirkindir. Bir sini satin aldigini ve yahut birinin kendisine verdigini veya buldugunu gören, öyle bir kadina veya hizmetçiye sahip olur. Siniyi kaybettigini gören, onlari da...
  4. Örgü Tepsi

Örgü Tepsi

Size görenlerin hayran kalacağı bir tepsi örneği veriyoruz...Örtü tepsi evet yanlış duymadınız örgü tepsi eğer örgüden tepsi olurmu diyorsanız hemen malzelmeri hazırlayın ve yapmaya başlayın...Göreceksiniz ki sonuç mükemmel olacak... MALZEMELER Cam Tabanlı Tepsi 12 tane Hanım dilendi Bey beğendi Motif Elyaf Karton İğne İplik Su bazlı Boya – Fırça Sprey Vernik Slikon...
  5. Kına tepsileri

Kına tepsileri

kına tepsisi modelleri kına tepsileri kina tepsileri tepsisi süsleme Gelin olmadan önce meşhur kına gecesi olayı için gelin meleğimize kına yakılacak çok cici tepsiler burada meleklerim :)

Sayfayı Paylaş