gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Taştı Rahmet Deryası İlahisi

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Taştı rahmet deryası
    Gark oldu cümle asi
    Dört kitabın manası:
    La ilahe illallah.

Budur manasının hası
    Siler kalbinden pası
    İsm-i a’zam duası
    La ilahe illallah.

Gönül burcundan doğar
    Aleme rahmet yağar
    Hakk’ın birliği öğer
    La ilahe illallah.

Kitaplarda yazılıdır
    Gönüllerde gizlidir.
    Söylenecek söz budur;
    La ilahe illallah.

Cennetten çıktı Adem
    Dünyaya bastı kadem
    Bunu der idi müdam:
    La ilahe illlallah.

Erenlerin burağı
    Yakın eder ırağı
    Arşın kürsün direği
    La ilahe illallah.

Gönüllere yol eyler.
    Dağı taşı kül eyler
    Sultanları kul eyler
    La ilahe illallah.

Yunus da bunu dedi
    Yanar yürek aşk oldu.
    Mevla’nın güzel adı
    La ilahe illallah.

Taştı Rahmet Deryası İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taştı Rahmet Deryası İlahi

Taştı Rahmet Deryası İlahi

taştı rahmet deryası dinle taştı rahmet deryası ilahisi dinle Taştı rahmet deryası Gark oldu cümle asi Dört kitabın manası: La ilahe illallah. Budur manasının hası Siler kalbinden pası İsm-i a’zam duası La ilahe illallah. Gönül burcundan doğar Aleme rahmet yağar Hakk’ın birliği öğer La ilahe illallah. Kitaplarda yazılıdır Gönüllerde gizlidir. Söylenecek söz budur; La ilahe illallah. Cennetten...
  2. Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Yer yüzünde gök yüzünde İsmin yazar her neslede Şu kalbimin sesi bile Tıktık atar Allah diye AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Kırlarda papatya gül var Arılar kokluyor ne var Petekler bal ile doldu İçinde bin bir şifa var AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Gözlerim seni arıyor İçim durmadan kanıyor Bak kulun durmaz ağlıyor Sana kulluk etmek için AllahAllah AllahAllah Bize...
  3. Rahmet Deryasi İlahisi

Rahmet Deryasi İlahisi

Taştı rahmet deryası Gark oldu cümle asi Dört kitabın manası: La ilahe illallah. Budur manasının hası Siler kalbinden pası İsm-i a�zam duası La ilahe illallah. Gönül burcundan doğar Aleme rahmet yağar Hakk�ın birliği öğer La ilahe illallah. Kitaplarda yazılıdır Gönüllerde gizlidir. Söylenecek söz budur; La ilahe illallah. Cennetten çıktı Adem Dünyaya bastı kadem Bunu der idi müdam: La ilahe...
  4. taştı rahmet deryası ilahisi

taştı rahmet deryası ilahisi

Taştı rahmet deryası Gark oldu cümle asi Dört kitabın manası: La ilahe illallah. Budur manasının hası Siler kalbinden pası İsm-i a'zam duası La ilahe illallah. Gönül burcundan doğar Aleme rahmet yağar Hakk'ın birliği öğer La ilahe illallah. Kitaplarda yazılıdır Gönüllerde gizlidir. Söylenecek söz budur; La ilahe illallah. Cennetten çıktı Adem Dünyaya bastı kadem Bunu der idi...
  5. rahmetinin dilencisi

rahmetinin dilencisi

Seni düşünüyorum şimdi… Günahımdan çok rahmetini.. Ve geldim işte.. Neyim var , neyim yok ise aldım,geldim.. Olanca günahımla,isyanımla…Olmayan şükrüm ve duamla geldim.. Geldim işte.. Geldim Rabbim.. Öyle yorgun düşmüş hâlde geliş ki bu geliş..Öyle yorgunum ki ALLAHım.. Alıversen.. Kurtuluversem bu yükten.. Dinleniversem… Dileniyorum işte kapında..Rahmetininin dilencilerini eli boş...

Sayfayı Paylaş