gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Atv kanalının yepyeni dizisi Tatar Ramazan yakında ekranlarda olacak. Diziyle ilgili son hazırlıkların yapıldığı bu günlerde dizi seti büyük beğeni topladı.

Bülent İnal Tatar Ramazan olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlandığı, Alman asıllı Türk oyuncu Türkan Yılmaz Tatar Ramazan’ın büyük aşkı Süreyya karakterini canlandırdığı dizide, Osman Soykut, Burak Yamantürk, Umut Karadağ, ve Turgay Kantürk gibi birbirinden başarılı oyuncular rol alıyor.

Dizi çekimleri için yaklaşık 5 ayda hazırlanan, 15 bin metrekarelik bir arazi üzerine cezaevi inşa edildi. Cezaevi için 8 koğuş, 1 avlu, 1 hamam, 1 müdüriyet binası, kütüphane, revir, 9 hücre, görüş yeri gibi toplam 26 ayrı çekim mekanı hazırlandı. Cezaevi dekorunun yanı sıra ayrı bir alanda karakol sahneleri için özel bir dekor yapıldı.

Tatar Ramazan Dizisinde Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdoğan: Tezkere hazırlıkları devam ediyor

Erdoğan: Tezkere hazırlıkları devam ediyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "tezkereyle ilgili çalışmalar başladı, devam ediyor" dedi. devamı
  2. Hayat Devam Ediyor Dizisinin Konusu

Hayat Devam Ediyor Dizisinin Konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün Hayat Devam Ediyor isimli bir disizi var arkadaşlarım. Bu dizinin konusunu merak edenler için küçük bir araştırma yaptık. İş te dizi ile ilgili bağzı bilgiler. Çektiği sosyal içerikli filmleriyle adından sıkça sözedilen Mahsun Kırmızıgül yeni çekeceği Hayat Devam Ediyor isimli dizisinde doğuda yaşanan küçük gelin töresine dikkat çekecek. Dizide küçük gelini Meltem...
  3. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin Hazırlıkları Tam Gaz Sürüyor

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin Hazırlıkları Tam Gaz Sürüyor

Bu konu; Ben Onu Çok Sevdim dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adnan Menderes ve hayatında ki iki kadının hikayesi dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kurtlar Vadisinin ekibi tarafından hazırlanacak olan dizinin adı Ben Onu Çok Sevdim. Adnan Menderes, Berrin Menderes ve Ayhan Aydan arasında ki üçgeni ile o zamanın siyasi tarihine ışık tutacak. Diziyle ilgili...
  4. Tatar Ramazan Dizisinin Konusu

Tatar Ramazan Dizisinin Konusu

Bu sayfa, Tatar Ramazan Dizisinin Konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başrolünde Bülent İnal'ın rol alacağı Tatar Ramazan dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Titizlikle hazırlıkları yapılan diziden Atv çok umutlu. Merak edenler için işte dizinin konusu... Tatar Ramazan, adaleti arayan bir adamın hikâyesidir… Sıradan bir demirciyken, bir efsaneye dönüşür Ramazan…...
  5. Ünlü Senarist Tatar Ramazan Dizisine Dava Açtı!

Ünlü Senarist Tatar Ramazan Dizisine Dava Açtı!

tatar ramazan tatar ramazan dizisi tatar ramazan dizi haberleri Sevgili melekler, ekranlara yeni gelmeye başlayan dizilerden Tatar Ramazan dizisine ünlü senarist Safa Ünal dava açtı. Yeşilçam döneminin ünlü senaristi Safa Önal, “Tatar Ramazan” adlı dizinin kendisinden izin alınmadan yayınlandığı iddiasıyla 50 bin liralık tazminat davası açtı. Dila Hanım, Tatar Ramazan, Vesikalı Yarim...

Sayfayı Paylaş