gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tatar Ramazan Dizisnin İlk Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Tatar Ramazan Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı haberi hakkında biligler vermektedir.
    Sevgili melekler, yıllar önce Kadir İnanır'ın başrolünde oynadığı Tatar Ramazan filmi dizi oluyor. Kadir İnanır'ın olağanüstü performansıyla izlediğimiz ve Türk sinemasının klasikleşmiş yapımlarından biri olan Tatar Ramazan'ı dizide Bülent İnal canlandırıyor. İşt ediziyle ilgili detaylar ve ilk fragman...

Dizide Tatar Ramazan'ın canlandıracak olan ünlü oyuncu Bülent İnal, diziye yeni karakterlerin ekleneceğini ve ses getirecek bir yapım olacağını söyledi. Tatar Ramazan'ın Kadir İnanır'ın muhteşem performanslarından biri olduğunu ifade eden İnal, dizinin Mart ya da Nisan aylarında ekrana geleceğini söyledi.

KADİR İNANIR TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Kadir İnanır’ın “Büyük yazarlarımızın romanlarını dizi film haline getirdiler. Onlar da bitince eski filmlerime saldırmaya başladılar” sözleri hatırlatılan İnal, “Hiç bilmiyorum, böyle bir şey dememiştir abimiz. İnsanların hafızasında ve kalbinde yer etmiş projelerin daha iyisi yapılsa herhalde takdir ederdi. Kötü yapılıyorsa haklıdır. Belki buna sinirlenmiş olabilir” şeklinde konuştu.

Tatar Ramazan Dizisnin İlk Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; intikam dizisi ilk fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerini paylaşacakları İntikam dizisi Ocak ayında yyaında olacak. Diziden ilk karelerin basına yansımasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayına verildi .İşte İntikam dizisi ilk fragmanı karşınızda... http://www.youtube.com/watch?v=I6_sciQ4EhQ
  2. Tatar Ramazan 5.ci Bölüm Yeni Fragman

Tatar Ramazan 5.ci Bölüm Yeni Fragman

tatar ramazan yeni bölüm fragmanı tatar ramazan son bölüm fragman tatar ramazan 5.ci bölüm fragman ATV ekranlarının yeni dizilerinden Tatar Ramazan, daha önce Kadir İnanır tarafından ekranlara gelmişti. Yıllar sonra yeni versiyonla birlikte Bülent İnal ve Türkan Yılmaz tarafından tekrar ekranlara gelen Tatar Ramazan gün geçtikçe izleyiciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Tatar...
  3. Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı

Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı

bebek işi dizisi fragmanı bebek işi dizisi Sevgili melekler, Show Tv'nin yepyeni komedi dizisi Bebek İşi çok yakında ekranlarda oalcak. Başrollerini Nurgülş Yeşilçay ve Timur Acar'ın paylaştıkları dizi 15 Temmuz'da Show Tv ekranlarında olacak. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı... http://www.youtube.com/watch?v=RE6S5d0et7w
  4. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]
  5. 2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 survivor, survivor 2014 fragman, 2014 survivor tanıtımı Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışması Mart ayında başlıyor. Bu zamana kadar yavaş yavaş yapılan ünlüler ve gönüllüler takımı seçimleri de tamamlandı. Acun Ilıcalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bu isimlerin ardından Ilıcalı, acun.com aracılığıyla 2014 Survivor yarışmasının tanıtım fragmanı da yayınlandı... [media]

Sayfayı Paylaş