gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tatarlar - Nogay Türkleri

Konu, 'Memleketim' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

nogay türkleri nogay neresi tatar dernekleri Melekler,
    Aranızda Tatar olan var mı? Tatar ve Nogay Türklerinden :) Varsa burada buluşalım.

Sevgiler

2. kara tatar

kara tatar Forum Okuru

Cevap: Tatarlar - Nogay Türkleri
    ben safkan bir tatarım adım orhan neden özellikle tatar oldğum için bu ilanınız ilgimi çeki ve üye oldum ayrıca yukarıdaki aşık sefayi nin şiiride çok beğendiğim bir şiirir

Tatarlar - Nogay Türkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baraba tatarları

Baraba tatarları

Baraba Tatarları; Batı Sibirya’da, (Rusya Federasyonunun güney sınırının, Kazakistan, Çin ve Moğolistan sınırları ile birleştiği bölgenin kuzeyinde) Altay ve Tuva Cumhuriyetlerinin (Özerk bölgelerinin) kuzeyinde, Tomsk, Abakan, Krasnoyarsk kentleri çevresinde ve bu bölgenin batısındaki Tobol nehrinin kenarına kurulu, Tümen, Tobolsk, Tara, Barabinsk kentleri çevresinde, ayrıca yukarıda saydığım...
  2. tatar yemekleri

tatar yemekleri

tatar köftesi tatar yemekleri tataristan yemekleri tatlıları resimli ilk once belki tatar olmayanlarin arasinda en mesur olaniyla baslamak isterim o da cigborek(asil adi tatarca shuberek,shiborek) Malemeler: (4-6 kişi için 24 adet) hamuru için malzemeler; 4 su bardağı un bir tatlı kaşığı (silme) tuz su harcı için malzemeler; 250 kg kıyma 1 adet soğan 1 çay kaşığı tuz 1 çay...
  3. Tatar Ramazan

Tatar Ramazan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tatar Ramazan Karakteri

Tatar Ramazan Karakteri

Bu sayfa; Tatar Ramazan Karakteri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllar önce Kadir İnanır'ın büyük bir başarıyla canlandırdığı Tatar Ramazan dizisi ekranlara dizi versiyonuyla geri döndü. Yayınlanan ilk bölümüyle beğeni toplayan Tatar Ramazan dizisi ilgi göreceğe benziyor. Bu syfamızda biz de sizlere dizinin ana karakteri Tatar Ramazan hakkında bilgiler vereceğiz....
  5. Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Hakkında

Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Hakkında

Bu sayfa; Tatar Ramazan Tatar Ahmet Karakteri Hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Tatar Ramazan dizisinin baş karakterlerinden birisi de Ramazan'ın babası rolündeki Tatar Ahmet. Bu önemli rol için Türk sinemasının usta aktörlerinden, önemli bir isim Ahmet Mekin seçildi. Bakalım Ahmet Mekin'in hayat vereceği Tatar Ahmet karakteri nasıl biri? Tatar Ahmet, Ovacık’ın eski...

Sayfayı Paylaş