gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

tatil iyi gelecek

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Sibel Can sahnelere geri dönüyor..... albüm hazırlıkları içinde olan sanatçı ha boşandı ha boşanacak derken tatile çıkıyormuş......
    ALBÜMDEN ÖNCE AİLECE TATİLDELER!
    SİBEL CAN, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ÇIKARACAĞI YENİ ALBÜMÜ ÖNCESİ ENERJİSİNİ DEPOLAYACAK.

Eşi Sulhi Aksüt ile boşanacağı konuşulan Can, bu dedikoduları yalanlamak istercesine eşi ve çocukları ile Avrupa seyahatine çıktı. Londra'dan başlayacak olan tatil, Paris ve İspanya'nın çeşitli şehirlerinde devam edecek.

Çok içime sindi
    Paris'te küçük oğlu Emir'i Disneyland'a götürecek olan Can, keyfinin çok yerinde olduğunu şu sözlerle ifade etti: 'Şarkılarımı çok içime sinerek okudum. Dinleyicilerimin yeni şarkılarımı beğeneceğini düşünüyorum. Yeni bir imaj çalışması yapacağım. Beni bu al

tatil iyi gelecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. size  sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

size sıkıntılıysanız İyi Gelecek Bir Yazı

1. Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur... 2. Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur... 3. Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur... 4. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor... 5. Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur... 6. Birisi için dünyalara bedelsinizdir... 7. Siz olmadan...
  2. Sagliginiza iyi gelecek yiyecekler

Sagliginiza iyi gelecek yiyecekler

omega 3 bulunan yiyecekler omega 3 iceren yiyecekler Depresyonla mücadele etmek için mutlaka ilaç kullanmanız ya da psikolojik destek almanız gerekmiyor. Hamsi, palamut ve mercimek gibi Omega-3 içeren gıdalar, depresyon tedavisinde önemli bir rol oynuyor.. Beslenmek yaşamamız için gerekli olduğu kadar, yaşam kalitemizi artırmak için de gereklidir. Her konuda mucizevi etkiler yaratan...
  3. Cildinize İyi Gelecek Öneriler

Cildinize İyi Gelecek Öneriler

Kış aylarında cildiniz mi bozuluyor? İşte çaresi... Güzellik ve pratik yaşam önerileri ile tanınan dünyaca ünlü uzman Martha Stewart cildin canlı ve taze görüntüsünü kışın korumakta güçlük çekenler için önerilerde bulundu... Kışın vücut ısımızın artması cildimizin kurumasına neden olur. Öte yandan hava sıcaklığı düşerken nem de düşer. Soğuk hava cildin nemini de emer. Sıcak suyla uzun...
  4. Sevmek İyi Gelecek Sevmek İyi Bir Gelecek

Sevmek İyi Gelecek Sevmek İyi Bir Gelecek

Sevmek neydi ?..Sadece sevgiliyi görmek, onun yanında olmak mıydı ?..Ya da “seviyorum” yahut “seviliyorum” un rahatlığıyla arayıp sormamak mı ?..Yoksa sadece “seni seviyorum” mu ?..Asla!! Sevmek vermekti..İstemeden vermekti sevmek..Karşılık bulmadan değil, “karşılık beklemeden” kalbini teslim etmekti..Kalbine gelecek zararları umursamadan teslim etmekti yüreğini.. Sevmek sadece “seviyorum”...
  5. Gelecekte Telefonlara Eklenecek En İyi Özellikler Hangileri?

Gelecekte Telefonlara Eklenecek En İyi Özellikler Hangileri?

Sevgili Melekler, Gelişen teknoloji ile hergün hayatımıza iletişim konusunda yepyeni özelliklerle donatılmış cep telefonları girmekte, fotoğraf makinemizden daha yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebilenden tutun, çift kamerayla 3G özelliklerine sahip görüntülü arama yaptıranına kadar eskiden hayal bile edilemeyecek derecede yüksek teknoloji uygulamalarına sahip telefonlar birçok insanın...

Sayfayı Paylaş