gebe
  1. consent74

consent74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tatil sıkıntısı :S

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında consent74 tarafından paylaşıldı.

ne kadar tatil iyi desek bile sıkıntı ortağı oluyor.Ev işleri,yemek,dersler,okul... hepsini tatilde atlatmak isterken birde yeni bir iş daha çıkıyo :( annemin temizlik aşkı...:hasta: ''tatilin keyfini çıkarmak istiyorum dokunma bana'' desemde işe yaramıyo ve kendimi temizliğin ortasında buluyorum :S :shootout: Havalar soğuk ve evden dışarı çıkamamak ayrı bir dert gezme hevesim kalmıyo bu havalardan..:S Benim günüm böyle geçiyo okul açılana kadar ya sizin????
    :ang::ang::ang::ang:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Valla kuşum evet bu soğukta temizlik yapmak zor bende temizlik yapıyorum ne yapalım hayat işte:)benim tatilim yok dersi seviyorum:)

3. consent74

consent74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :laugh: napalım kaderimiz dielim :)))) şunun şurasında 1 gün kaldı okullara gidiyorum artk kendi temizlicek :D

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Okula başladın mı canım?Temizlikten kurtuldun mu?:D

5. consent74

consent74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şükürr bşladıı :D:D kurtuldummm

tatil sıkıntısı :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. Büyükanıt'ın 'telekulak' sıkıntısı

Büyükanıt'ın 'telekulak' sıkıntısı

Yaşar Büyükanıt, insanların artık birbiriyle telefonda bile konuşmaya korkar hale geldiğini söyledi. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Beykent Üniversitesi'nde ''PKK Terörünün Gelişimi, Bugünü ve Geleceği Bağlamında Önlemler'' konulu konferansta konuştu. Büyükanıt, emekli bir asker olduğunu, buradaki sözlerinin tamamen kişisel görüşlerini yansıttığını ve hiçbir...
  3. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  4. süperyedili'nin sıkıntısı

süperyedili'nin sıkıntısı

Arkadaşlar bu yazıyı melek oyunlarından alıp kopyalıyorum ilgimi çekti ve nedense çok hoşuma gitti toplum olarak yaptığımız bişeyi gördüm burada hasta olmasakta hastaymış gibi yapıp ilaç yazdırmak! eminim sıkılmadan merakla okuyacaksınız ve hak vereceksiniz...... ben de burdayım,üffff,uyuyamıyorum bir türlü,yarın işe gitmek istemiyorum,tatile ihtiyacım var,iznimi ağustosta kullanacam ama...
  5. can sıkıntısı

can sıkıntısı

bazen canım sıkılıo henüz 12 yaşındayım n yapmalıyım

Sayfayı Paylaş