gebe
  1. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Tatil sürprizi ...

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

Slm melekler, Şu an Türkiye'nin dört köşesinden melekler buada kayıtlı, biz memur bir aileyiz malum gelirimiz öyle mükemel değil, kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak durumunda kalıyoruz...
    Eşime süpriz bir tatil hazırlamak istiyorum..
    Benim sizden ricam tatil beldelerinde bulunupta yada bildiğiniz aileye uygun ve ucuz sadece deniz tatili değil doğa tatilide olabilir, hatta benim öncelikli tercihim olabilir, burada bana tavsiye ederseniz çok sevinirim.. şimdiden tşk ederim...

Son düzenleme: 18 Mayıs 2011
  2. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    hiç anlamam kankim ya inş güzel bir tatil yaprsınız kuşumm

LALEZAR bunu beğendi.
  3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah canım yaaa, evlendik evleneli şöyle düzgün bir tatil yapamadım vallaha, ama bu sene kararlıyım biraz birikim yaptım bu konuyla ilgili ve eşimede süpriz olsun istiyorum.. :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla tatlım gitmeniz gereken tarih aralıkları da önemli mesela bizim boluda 2 adet kiralık evimiz var ama sadece belirli zamanlarda (sonbahar-kış sezonunda) kullanabılıyoruz bazen gidiyor bazende kiralıyoruz.

Bence bu tarz bir yer araştır tabi tarihler dediğim gibi önemli yaz sezonu deniz, güneş kum istiyorsan bu tarz yerleri tercih et hem hesaplı hem rahat..

LALEZAR bunu beğendi.
  5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Aslında tamda gitmek istediğim yer, Abantı çok istiyorum ama orada konaklama fiyatları biraz fazla geldi...
    BU evleri sadece sonbahar ve kış sezonu kiraya veriyorsunuz anladığım kadarı ile, ama canım bizim tatililiz %99 temmuz ayı içinde olacak, malum ikimizde devlet memuruyuz ve eşim İlköğretimde yani eylülde okullar açılıyor biliyorsun ve eşim aynı zamanda okulun müdürü olduğu için erken başlamak durumunda kalıyor..
    Tşk ederim canım ilgine.. temmuz ayında böyle birşey olabilirse bolu beninm için olabilir..

ßeLeN bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Lalem keşke erken rezervasyon yapsaydınız.Fiyat olarak çok uygun oluyor.Alanyada biz şahinn paradis karaburuna gideceğimize şahinn suite gittik.Ben çok beğendim şahinn paradis kadar olmasada yinede aradığım özellikler mevcuttu.Hem deniz hem bayanlara özel bahçe içinde havuz ..Fiyatı da o dönem 1000 tl di.Fiyatta yardımcı oluyolar canım bir arayıp sor istersen.Bu arada bekle lalem beraber tatile çıkalım :D yada benim tayinde işallah olcak diyarbakıra gelin tarihi mekanlara giderik:D

LALEZAR bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim evler öyle ama etrafımızda sahiplerden telefonu olanlar var ben birini arayıp temmuz gıbı kıraya verılen ev varmı varsa kaça kac gunlugune verıyor gıbı soruları sorayım canım BELKI BİR İŞE YARAR..

LALEZAR bunu beğendi.
  8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam tatlım, arar konuşuruz sağol belki yarar :D

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Temmuzun 2. haftası muhtemelen çıkıcaz tatile canım ancak işte, ağustosda ramazan ya ağustosa kalmasında istiyorum :) Gerçi ben bu sene tutamam sanırım, geçen sene mide beni mahvetti.. :((
    Erken rezervasyon yaptırsaydık iyiydi de canım işte tam tatil tarihi belirlenemeyince bunuda yapamadım ...
    Beraber yapayım canım sizin varmı plan biz takılalım size o zaman hahaha

10. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    abantı tavsiye etmem ben de çok merakla gitmiştim ama merak ettiğim kadar güzel bulmadım abantı ..çok daha farklı bekliyordum ...fiyatlar acayip pahalı .o fiyata çok daha ii yerlere gidilir ,o fiyatı verip de orda tatil yapmak bana saçma geliyor ..ama o civarda pansiyon vs tarzı bir yer varsa kalınabilir tabiki ..karadenize gidin yazın çok güzel olur ..ama tatil anlayışın nasıl onu bilmiyorum ..deniz ,güneş vs ise daha farklı yerler bulman gerk tabiki

11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Yok canım yaaa deniz güneşten bıkmışız artık, ben daha çok doğa içinde bir tatil istiyorum.. o yüzden abantı tercih etmiştim... sağol yorumların için..

12. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    siz karadenizdeki yayla otellerinde kalın ..orası muhteşemdir ..ben de karadenizliyim ...tadına doyum olmaz ..tam kafa dinleme yeri .

13. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Ben karadenizi hiç bilmem, nerde mesela var yayla otelleri..

14. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar akşam eşimle oturup bu fikrimi konuştum, süpriz olmayacak artık ama %80 şekillendirdik gibi, Ağva, Sapanca gölü o çevrede gezerek tatil yapmaya karar verdik, hep aynı yerde kalmak beni sıkar, Sapanca gölünde balık avlamak da mümkünmüş, bunu görünce eşimin çok hoşuna gitti, biz oltayla balık avlemeyı seviyoruz eşimle :)
    Ağva ve Sapanca hakkında fikirleri olan varsa onları da duymak isterim..

Tatil sürprizi ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrprİz BuluŞma!.

SÜrprİz BuluŞma!.

SÜRPRİZ BULUŞMA!... TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'LA ETİLER'DE BAŞBAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİ... Geçtiğimiz nisan ayında tek celsede boşandığı oyuncu eşi Arzu Balkan'la önceki akşam Mori Sushi adlı restoranda akşam yemeği yiyen Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda kızı Zeyno'dan ayrı kalmaya alışamadığını belirmiş ve "Benim için en...
  2. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  3. Tatil

Tatil

Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Güzel imkanlar, huzurdur.Rüyada görülen tatil, issizlik ve tenbellige isarettir.
  4. Teoman - Sürpriz.

Teoman - Sürpriz.

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben... bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninse geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen.. derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla zaten ask kötü bir şaka anlamaya calışma her güzel sey...
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş