gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tatil

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Güzel imkanlar, huzurdur.Rüyada görülen tatil, issizlik ve tenbellige isarettir.

Tatil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. milanoda tatil

milanoda tatil

milanoda alışveriş milano da alışveriş milanoda gezilecek yerler milano gezilecek yerler milano İtalya'nın modern yüzü; sempatik, genç ve çok çekici... Tam bir "Moda" kenti... MİLANO BİLGİLERİ Uçuş süresi : : 3 saat (İyi Yolculuklar) Para birimi : Euro Yüzölçümü : 1,982 kilometrekare Saat farkı : Saatlerinizi 2 saat geri almayı unutmayın! Resmi dil : İtalyanca Sıcaklık :...
  2. Hindistan'da tatil

Hindistan'da tatil

eski hint filmleri hindistanda oynanan oyunlar hindistanda çocuk oyunları hindistan çocuk oyunları hindistanın Ganj nehrinde yıkanan Hindular. Renkler, kültürler ve gelenekler ülkesi Hindistan... Birbirinden güzel Hindistan ve Pakistan fotoğraflarını başka hiçbir yerde bulamazsınız. Hindistan'a gitmek için en güvenilir yol tabii ki uçakla gitmek...Böylece bir yandan zamandan...
  3. Tatil sürprizi ...

Tatil sürprizi ...

Slm melekler, Şu an Türkiye'nin dört köşesinden melekler buada kayıtlı, biz memur bir aileyiz malum gelirimiz öyle mükemel değil, kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak durumunda kalıyoruz... Eşime süpriz bir tatil hazırlamak istiyorum.. Benim sizden ricam tatil beldelerinde bulunupta yada bildiğiniz aileye uygun ve ucuz sadece deniz tatili değil doğa tatilide olabilir, hatta benim öncelikli...
  4. Fethiye'de Tatil....

Fethiye'de Tatil....

Fethiye Fethiyede tatil Ülkemizin dört bir yanı cennet ama Fethiye de ayrı güzelliklere sahip bir yerimiz Hiç gitmemiş olanlar eminim bir kere gitseler bir daha vazgeçemeyecektir..Şimdiden iyi tatiller diliyorum...Gideceğiniz tatil mekanın adetlerini de bilmek istersiniz belki .... FETHİYE ''Aydınlıklar Ülkesi'nin el değmemiş bakiresi'' Fethiye, Akdeniz'in içinde irili ufaklı adaların...
  5. Bayram Tatili

Bayram Tatili

Kurban Bayramı yaklaşıyor arkadaşlar. Sizi de tatil heyecanı sarmıştır. Umarım tatil 9 gün olurda keyifli bir tatil yaparız. Tatili mi nerede yapsam acaba diye aranızda kararsız olanlar da vardır. Sizlere güzel bir önerim var. "Dünyanın 8. Harikası Kapadokya'ya Yolculuk! Tatil Bahçesi'nden Kurban Bayramına Özel 2 Gece 3 Gün Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Turu Dünyanın Fırsatı...

Sayfayı Paylaş