gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tatil önerileri tatilde nereye gitsem tatile nereye gitsek tatile gitsem Arkadaşlar tatil mevsimi geldi benim gibi eminim bazılarınız şimdiden tatile nereye gitsem napsam acaba gibi düşüncelere daldınız bu topiği açmamdaki amaç yaşadığınız çevrede yada daha önce gidipte memnun kaldığınız yerler varsa bunları birlikte paylaşmamız.Çocuklu gidebileceğimiz yerler aktivitesi bol olan yerler yada sakinlik arayanlar için doğanın içinde olan yerler anlıyacağınız olumlu olumsuz tüm tatil önerilerimizi eleştirilerimizi burda tartışalım ve paylaşalımki tatilimiz zehir olmasın:)
    Biz Temmuz başı 1 hafta kadar senelik izin kullanacaz iki çocuk var bilen biliyor zaten o yüzden başta onların memnun olacağı biryerler seçmek istiyorum

Daha önce Antalya belek tarafında kalmıştık gerçekten çok güzel yerler.Bu sefer Manavgat Side tarafında biryer seçtim seçmemin amacı dediğim gibi önce çocukların memnuniyeti otel bana her konuda cazip geldi lunaparkının olması artı bir avantaj çocuklar için
    Seçtiğim otel Turan Prince World inşallah kısmet olursa burayı düşünüyorum

Bir diğer yerde olypmos tarafında son derece sade ve doğal ağaçların arasında antik kentlerin içinde kalmış köyevi burda mola verilebiliriz diye düşünüyorum şehrin gürültülü ve kirli havasından sonra burası dinlenmek için bana göre cazip biryer

Dediğim yere buradan bakabilirsiniz

Arkadaşlar sizlerde fikirlerinizi önerilerini paylaşırsanız sevinirim ya sizler neler planlıyorsunuz tatilde ?

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ben ahlat palasa gidiyorum:D anneme kavuşacam allahım en kısa zamanda kavuşturur inşlh..

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bizde Antalya Side askeri kampındayız bu sene
    Temmuz 15 de inşallah
    zaten antalyadayım ama,kampını da çok övdüler gitmesem aklım kalırdı yani
    sonra Kayseriye gideceğiz,memleket ziyareti

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Biz otelde kalmaktan vazgeçtik bu sene rastgele yola çıkacaz istikamet yine Antalya tarafı ama otele bağlı kalmayalım diyoruz o yüzden bakalım yol bizi nerelere götürecek:)Doğal güzellikleri keşfetmek istiyoruz bu sene hayırlısı olsun bakalım

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben haftaya Mersine geliyorum Denize gitmek istiyorum ama nerdeyse her yil gittigimiz Kizkalesi ve Susanoglundan biktim degisik ama denizide kumuda güzel olan ve Kizkalesi kadar hareketli olan bi yer var mi otaraflarda?

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    otele bağlı kalmadığınız iyi olmuş
    ah mavim gezecek o kadar çok yer var ki
    beğendiğin yerde konaklarsın
    :dancing:

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kızkalesi ne uzun zamandır gitmiyorum sebebi ise inanılmaz çok kalabalık ve karışık olması.Yemişkum ve Ayaş var oralarıda öneririm sana gerçi buna benzer yerler var hatta kum istemesen daha da güzel yerler var ama dediğim yerler deniz kum ve işlek olan yerlerden bir ikisi

8. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Tskler Mawi adminim, dedigin yerler Erdemlinin orda sanirim yanlisim yoksa biraz arastirim bi kac yeri öyle karar veririm.

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet Erdemli'yi geçtikten sonra Kız kalesine giderken cnm

Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatil

Tatil

Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Güzel imkanlar, huzurdur.Rüyada görülen tatil, issizlik ve tenbellige isarettir.
  2. Yılbaşı İçin Değişik Tatil Önerileri

Yılbaşı İçin Değişik Tatil Önerileri

boluda dağ evleri ağva bungalov evleri bolu bungalov bolu yılbaşı dağ evi Yeni yıla nasıl girerseniz bütün bir yıl öyle gider derler. Öyleyse 2009’un daha güzel ve diğer yıllardan farklı geçmesini istiyorsanız bu yılbaşında farklı bir şeyler yapın. Yaşadığınız şehirden biraz uzaklaşın. Yurtdışı ya da yurtiçinde çılgınca partiler, kalabalık ortamlar ya da sadece sevgiliniz ve size özel...
  3. Tatile erkek gitti, kız döndü!

Tatile erkek gitti, kız döndü!

Fesupanallah dedirtecek bir olay:) Buyrun............ İngiltere'de 12 yaşındaki bir erkek çocuğu gittiği yaz tatilinden kız olarak geri döndü. Adı açıklanmayan çocuğun okulunda diğer öğrencilerin ona kız gibi davranmaları için acil durum ilan edildi. Çocuğun, ebeveveynlerinin de desteklediği bu cinsiyet değişimi olayında adı resmi olarak bir kız ismiyle yenilendi. Okula elbise ve yandan iki...
  4. Çocukla tatile gideceklere öneriler

Çocukla tatile gideceklere öneriler

tatil, çocukla tatil, nasıl gidilir, nelere dikkat edilir, neler yapmak gerekir, hakkında detaylı bilgiler burada Çocuklarıyla ilk kez tatile gidecekler nelere dikkat etmeli hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Bebek ve çocuk cildi güneş ışınlarından çok fazla etkilenir. Tatilde, keyif yerine sorun yaşamak istemeyen ailelere uzman uyarısı: "Çocuğun güneş kremi...
  5. muhafazakar villa tatili önerileri

muhafazakar villa tatili önerileri

selamlar arkadaşlar bu yaz muhafazar villa tatili yapmayı düşünüyoruz aranızda daha önce böyle bir yerde tatil yapan varsa tavsiye ve önerilerini alabilirmiyim memnun kaldığınız muhafazar villa tatilini nerede yaptınız

Sayfayı Paylaş