gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tatile Giderken Bunları Unutmayın !

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

denize giderken alınacaklar tatil, tatile giderken neler almalıyız, tatil malzemeleri, neler olmalıdır, bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar..

Her ne kadar tatile çıkmadan günler önce valiz hazırlamaya başladıysanız da her zaman unuttuklarınız oluyor değil mi? İşte size detaylı hazırlanmış bir liste! Bu tatilinizde her şey yanınızda olacak!

Tatil planınızı henüz yapmadıysanız işte size önerilerimiz!

Eğlence ve teknolojik ürünler

- Cep telefonunuz ve mutlaka şarj aletiniz!
    - Fotoğraf makinanız, eğer varsa kameranız ve şarj aleti
    - Müzikçalarınız, yedek piller veya şarj aleti
    - Her zaman lazım olabilecek bir not defteri ve kalem
    - Güzergahınızın veya gezilecek yerlerin listesine sahip bir harita
    Tıbbi ihtiyaçlar

- Antibiyotik kremler
    - Güneş yağınız veya kreminiz
    - Yara bantları
    - Sinek, böcek kovucu spreyleriniz
    - Eğer gemiye binecekseniz mutlaka deniz tutmasına karşı ilaçlar
    - Ağrı kesicileriniz
    - Reçeteli ilaçlarınız

Para ve belgeler

- Kimliğiniz veya tatiliniz yurtdışı ise pasaportunuz (kimse uçağı kaçırmak istemez!)
    - Mutlaka nakit para
    - Kredi kartınız ve banka kartlarınız
    - Eğer varsa ehliyetiniz
    - Eğer evliyseniz evlilik cüzdanınız
    - Her ihtimale karşı telefon kartı
    - Eğer varsa sertifikalarınız (dalış vb.)

Ekstralar

- Cildinize özel anti bakteriyel sabunlar ve şampuanınız
    - Dürbün
    - Oyun kağıtları veya kutu oyunlarınız
    - Yedek güneş gözlüğünüz (evet tatillerde ikinci güneş gözlüğüne ihtiyaç vardır!)
    - Şemsiye ve yedek şapkanız
    - Mutlaka yedek mayonuz (hatta ikinci yedekleriniz)

angel_88 bunu beğendi.
Tatile Giderken Bunları Unutmayın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutmayın..

Unutmayın..

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
  2. Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken 9 İlaç!

Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken 9 İlaç!

tatile giderken yanımıza neler almalıyız denize giderken yanımıza neler almalıyız tatile giderken, yanımıza almamız gerekenler, alınması gereken ilaçlar, hangi ilaçlar gerekli, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tatile çıkarken,elbette ki herşeyin yolunda ,dört dörtlük gideceği umularak hazırlanır bavullar.Ama insanlık hali herşey olabilir,o yüzden siz siz...
  3. Tatile Giderken Alınacaklar Listesi

Tatile Giderken Alınacaklar Listesi

Tatile giderken alınacaklar listesi Tatile giderken alınması gerekenler Tatile giderken yanımıza almamız gerekenler Bu listedeki hemen hemen herseyi bende aliyorum.Tatile 2 hafta kala hergün bu listeyi kontrol ediyorum ama tatil heyecanindan sanirim bu kontrol :) Tatile giderken alınacaklar listesi Ucak Biletleri, Pasaport, Cuzdan, Fotografli Kimlik Karti, Nakit Para (Dolar yada...
  4. Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım?

Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım?

tatile giderken yanımıza ne almalıyız tatile giderken bavulda olması gerekenler tatile çıkarken yanımıza almamız gerekenler Sevgili melekler, şu an yaz mevsimindeyiz ama pek çoğumuz tatil için ramazan bayramını bekliyor. Bu yıl 8 Ağustos Perşembe gününe denk gelen tatil Pazar günüyle birlikte 4 gün olacak. Eğer yıllık izninizi ekleme imkanınız da olursa 1 hafta daha ekleyip 2 hafta tatil...
  5. Tatil programında bunlara DİKKAT!

Tatil programında bunlara DİKKAT!

Merhaba Melekler :hede: Şu günlerde tatile çıkmak herkesin hayali... Hatta birçoğu hayalin de ötesine geçip tatil planını, programını yapmış gideceği günü bekliyor. Taile çıkmadan önce bir program yapmak ve o programa göre hareket etmek emin olun sizin için daha faydalı olacaktır. Öncelikle ihtiyaçlarınıza göre bir liste hazırlayın. listeye konu başlıkları ekleyin; kıyafetler, bakım...

Sayfayı Paylaş