gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

TATİL'imizden unutulmaz komik bir anı...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Tatilde yaşanabilecek en komik anlardan biri bu olsa gerek.. :D Bazen türkçenin azizliğine uğrayıp bir çok kez yanılmalar olabilir... :laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh:
    :laugh::laugh::laugh::laugh:
    Ben ve yaz aşkım sahilde yürümekteyiz, tam güneş denizin içine batmak üzere ve o manzaranın önünde fotoğraf çekilmek istiyoruz. Güneş her an batabilir ve manzara güme gitmek üzere. Çevrede de bizden başka şahsiyet yok.. O anda birden nerdeyse takım elbiseyle karşıdan gelen bir vatandaş görüyoruz. Hemen yanına koşuyorum ve elimdeki fotoğraf makinesini ve kız arkadaşımı göstererek" Abi pardon ya, şurada bir fotoğraf çekilebilir miyiz ?" diyorum.. Adam bir makineye, bir bana, bir kıza ve bir de sahilde batan güneşe bakıp " Herhalde çekilebilirsiniz, burası kamuya açık bir yerdir, sorun olmaz" diyor ve yürüyüp gidiyor..

TATİL'imizden unutulmaz komik bir anı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk televizyonlarında unutulmaz anlar

Türk televizyonlarında unutulmaz anlar

Türk televizyonlarındaki unutulmaz anlar BU akşam Star TV'deki Son Ütücü programında Türk Televizyon Tarihi'nin unutulmaz görüntüleri ekrana taşınacak. Programın jürisinde yer aldığım için benden de unutulmazlar listesi istediler. Önce arşivimi karıştırdım, sonra da Gaf Kürsüsü kitabımı... Daha sonra internette şöyle bir dolaştım. Ortaya inanılmaz bir tablo çıktı. Meğer ne kadar renkli...
  2. bir sen unutulmazsın.....

bir sen unutulmazsın.....

bir sen unutulmazsın..... alıntı...
  3. ölümün komik anları:)

ölümün komik anları:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. unutulmaz bir hediye olsun

unutulmaz bir hediye olsun

unutulmayacak bir hediye manevi değeri olan hediyeler unutulmaz hediyeler unutulmayacak manevi melişler size bir şey danışmak istiyorum.erkek arkadaşıma unutulmaz bi hediye vermek istiyorum ama bunun öle maddi bişey olmasından ziyade manevi bi hediye olmasını istiyorum hem ona olan sevgimi anlatan hemde onu çok mutlu edicek bir şey olsun ama ne olsun bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum...
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş