gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Tatlı bebek patikleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bebeciklere çok tatlı patişler :)

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar canım
    emeğine sağlık

Tatlı bebek patikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebekler çok tatlı bebekler bebek fotolari bebek fotoları fotoğrafları
  3. Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

anlatımlı tığ işi patik modelleri anlatımlı tığ işi bebek patikleri tek tığla patik modelleri bebek patikleri Yapımı çok kolay bebek patikleri.Günde iki çift birden yapabilirsiniz.Resimlerle tek tek anlattığım için,detaya girmiyorum.Bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.
  4. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  5. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...

Sayfayı Paylaş