gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Tatlı evimin tatlı eşyaları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yeni aldığım set kızlar 719 tl ye aldım içinde servis sehbasıda var ama servis sehbası resimde yok, 4 sandalyeside var sandalyeler beyaz vineks.CarrefourSa da sandalyesiz 599 tl çok hoşuma gitti renkleri çok güzel yatak odamda bu renklerde olcak krem beyaz nasıl sizde beğendiniz mi? Baya ucuza aldım :D:D Normalde sadece masa sandelye takımları 500 tl den başlıyor. Tv üiteleri 700-800 tl arası 1000-1500 tl arasına kadar yükseliyor.
    Buda koltuklarım İstikbal'den aldım 2.100 tl ye
    Buda salon için koltuklarımla uyumlu halım.Buda istikbalden.

PaSikA, FiRaRi_MeLeK, nese355 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım güle güle kullanın :) tv ünitesi ve yemek masası takımımız aynı :) bizde evkurdan almıştık

Young bride bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    iyi günlerde sağlıklı mutlu çoluklu çocuklu kullan canım :D:D hepsi çok güzelll :kiss:

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun kızlar iyleri sizinle olsun :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım hepsi çok güzel, çok şıklarlar:) Keyifle, sağlıkla, mutlulukla kullan :) Aklıma bişey takıldı yemek masası ve sandalyeler "500 TL den başlıyor" demişsin, çok ucuzmuş:)
    Koltuklarında çok şık, bu yıl yanları deri olanlar ve kabarık kırlentleri olanlar çok moda, bizim koltuklarda deri ve rengi koyu kırımız ve siyah. Kırlentleri kırmızı ve siyah dal yapraklı desenli, ortasında savarovski taşlarıyla broşları var:) Bir ara üşenmezsem resmini çeker atarım, evini yenileyeceklere örnek model olsun :) Beğenen olursa diye:)

Tekrardan güle, güle kullan tatlım. Darısı diğer tüm bekarlara olsun inş:)

6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Tuğçemmmm gülegüle kullan canım hepsi çok güzelll mutluuu günlerde kullanman dileğiyle canımmmm. mucksss

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır ben seti ucuz aldığımı anlatmak için örnek verdim canım sadece 4 sandalye bir masa 500 tl ama ben hepsini 700 tlye aldım onu anlatmak istedim:D:D
    Sende çek merak ettim şimdi koltukları :deli:

Saol canım darısı sizlere :D:D

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol bitanecik ablam :kiss:

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu masa salon yemek masası değil mi Tuğçe, valla yine çok ucuzmuş kıss :) Ha bu arada düğün paketleri var büyük mobilya markalarında, bak o paketlerde çok makul fiyatlı oluyorlar :)

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet cancağzım bu salon için yemek masası 4 sandalye tv ünitesi, orta sehba,servis sehbası hepsi 719 tl :D:D

11. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    güle - güle kullan canım hepsi çok şık çok güzel,keyifli mutlu günlerde kullan :D
    koltuk takımını beğendim modeli çok güzel

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekürler canım

13. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Tv üniteni ve yemek takımını çok uygun almışsın valla Tuğçecim...Koltuk takımınla halında birbirleriyle çok uyumlu çok şıklar...Güle güle kullan iyi günlerde inşallah

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yuva kurmanın heyecanını çok iyi bilirim en ufak birşey aldığında bile insan o kadar çok mutlu oluyor kii:DEminim ki şu an senin ve nişanlındada bu duygular vardır.Allah bir ömür boyu ağzınızın tadını bozmasın.Eşyalarınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın canım:)

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tuğçecim çok güzel olmuş. Güle güle iyi günlerde kullan :)
    Bu güzel evde ömrünüzün sonuna kadar mutlu mesut yaşarsınız inş :)
    Darısı bizim başımıza :D:D

Tatlı evimin tatlı eşyaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TatlılaR

TatlılaR

FIRINDA SÜTLAÇ Malzemeler: 1 lt süt 1 çay bardağı pirinç unu veya nişasta 250 gr tozşeker 100 gr pirinç Bir miktar su 1 yumurta sarısıYapılışı: Pirinçleri ayıklayıp yıkayın ve tencereye alın. Pirinçleri 4 parmak geçecek şekilde su ilave edip karıştırmadan kaynatın. Pirinçler suyunu çektikten sonra tencereyi ateşten alın ve pirinçleri süzün. Sütü ve pirinçleri tekrar tencereye ilave...
  2. Tatlılar

Tatlılar

Her çeşit tatlı güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten kurtulup cömertlik sıfatını kazanmaya, ilim ve iman lezzetine, günahkar için dünyanın geçici ve aldatıcı hazlarına, hastalıktan şifaya, mahkumun kurtulmasına, yolcunun dönmesine, tövbe ve isttiğfara, güzel ve etkili söze, insana dünyayı zehir eden her türlü durum ve olayın zıddı olan şeylere, Tatlıcı görmek nikaha, insanlara iyilik...
  3. Tatlı

Tatlı

Kısmettir.Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kur-tulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesl-ne, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.
  4. Tatlı Evlerinize Kilimler

Tatlı Evlerinize Kilimler

kilimler Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok ayrıcalıklıdır.çünkü kilim gelenekleri taa ninelerimizden beri bizlere kalan değerli bir mirastır,bilelim kıymetini,el dokuma kilim modelleri,antika kilimler,günümüzde turistik mekanlarda,antika kilimler,daha fazla rağbet...
  5. Tatlı için evde jöle yapılabilir mi ?

Tatlı için evde jöle yapılabilir mi ?

Melekler, evde tatlılarım için jöle yapabilirmiyim? Katkı maddeli hazırlardan almak istemiyorum da..

Sayfayı Paylaş