gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tatlı Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tatlı Mesajlar Selam millet Tatlı Mesajlar istiyorum ben ama böyle çok çok tatlı olsun göndereceğim kişilerde çok tatlı çünkü :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tatlı Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TatlılaR

TatlılaR

FIRINDA SÜTLAÇ Malzemeler: 1 lt süt 1 çay bardağı pirinç unu veya nişasta 250 gr tozşeker 100 gr pirinç Bir miktar su 1 yumurta sarısıYapılışı: Pirinçleri ayıklayıp yıkayın ve tencereye alın. Pirinçleri 4 parmak geçecek şekilde su ilave edip karıştırmadan kaynatın. Pirinçler suyunu çektikten sonra tencereyi ateşten alın ve pirinçleri süzün. Sütü ve pirinçleri tekrar tencereye ilave...
  2. Tatlılar

Tatlılar

Her çeşit tatlı güzel geçime, sevinç ve mutluluğa, cimrilikten kurtulup cömertlik sıfatını kazanmaya, ilim ve iman lezzetine, günahkar için dünyanın geçici ve aldatıcı hazlarına, hastalıktan şifaya, mahkumun kurtulmasına, yolcunun dönmesine, tövbe ve isttiğfara, güzel ve etkili söze, insana dünyayı zehir eden her türlü durum ve olayın zıddı olan şeylere, Tatlıcı görmek nikaha, insanlara iyilik...
  3. Tatlı

Tatlı

Kısmettir.Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kur-tulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesl-ne, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.
  4. Tatlı Mesajlar 2012

Tatlı Mesajlar 2012

Tatlı Mesajlar Güzel Mesajlar Hazır Mesajlar Sevdiklerinize yollayabilceğiniz birbirinden tatlı mesajlarla karşınızdayız melekler :) Bu mesajları yollarken hem siz mutlu olun, hem de sevdiklerinizi mutlu edin :tik: Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi......
  5. Tatlı kısa anlamlı mesajlar

Tatlı kısa anlamlı mesajlar

KaranIığa gizIensen de kaIbim buIur seni. Güneş doğmasa da oIur, bana senin ışığın yeter. Her yüreğin penceresinde buğu iIe yazıImış bir kaç harf vardır. İIişki durumum; yeşiI bağın üzümü, yoIa diktim gözümü. Ne geIen var ne giden, kime diyem sözümü. Tatlı Sözler Çok isterdim, sen uyurken bir bardak su misaIi baş ucunda oImayı. İyi hissettiren insanIar bağımIıIık yapar. ‘Sana ihtiyacım var’...

Sayfayı Paylaş