gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tatlıses'den İyi Haber

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses, heberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

İbrahim Tatlıses'den sevindirici haberler gelmeye devam ediyor sevgili melekler :D:D

Uğradığı silahlı saldırı sonucu kafasından yaralanan ve sol tarafında problem yaşanan Tatlıses’in, Almanya’daki doktorların yaralanmasına bağlı olarak, ’sol kolundan umut beklemeyin’ dediği, buna rağmen Tatlıses’in sol kolunu oynatmaya başladığı ve ambulansla geldiği merkezde merdiven çıkabildiği öğrenildi.

KONSER HAZIRLIKLARI YAPIYOR

Ayrıca, İbrahim Tatlıses’in merkezde şarkı söylediği ve konser hazırlıkları yapmaya başladığı bildirildi.
    Almanya’da tedavi gördüğü merkezden, halen tedavisi süren merkeze Tatlıses’i ziyarete gelen doktorların da durumundaki gelişmeyi görünce çok şaşırdıkları öğrenildi.

İbrahim Tatlıses’in sol kolunun iyileşmesinde, tedavisinde kullanılan hidro terapi ve fizyo terapi metotlarının etki yaptığı, sanatçının da bu tedaviye katılımının üst düzeyde olduğu ve ek tedaviler istediği, iyileşmesindeki başarının kendi çabasıyla olduğu kaydedildi.

HASTANE ODASINDA SAZ EKİBİ

Ünlü sanatçı, ameliyat için gideceği Almanya seyahati öncesi saz ekibini hastane odasına çağırdı. Hastane odasında sabırsızlıkla beklediği ekibi gelir gelmez hemen şarkı söylemeyi deneyen sanatçı başarılı olamayınca, doktorları kendisini zorlamaması konusunda uyardı. Doktorun, zorlaması halinde durumun kötüleşebileceği uyarısı üzerine Tatlıses devam etmedi. Ardından sanatçı, saz ekibinin söylediği şarkılarla müzik özlemini gidermeye çalıştı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allahın işinee bakın herkes ölür diyordu ama adam ayaklanmıs konser vericekmiş ya öldürmeyen allah öldürmezzz :))

Tatlıses'den İyi Haber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz otomobil sahiplerine iyi haber

Beyaz otomobil sahiplerine iyi haber

Trafikte kaza yapma oranlarına bakıldığı zaman beyaz otomobil sahipleri daha şanslı. Avustralya'da yapılan bir araştırma, kaza yapma riski en yüksek olan motorlu araçların, trafikte diğer renklere oranla daha zor fark edilebilen siyah renkli araçlar olduğunu ortaya koydu. Monash Üniversitesi uzmanlarının yaptığı araştırmada siyah renkli araçların, en düşük kaza riskini taşıyan beyaz...
  2. Öğretmenlere İyi Haber

Öğretmenlere İyi Haber

Milli Eğitim Bakanlığı ek zamlarla bir nebze nefes alan öğrentmenlere ikinci iyi haberi verdi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), her eğitim öğretim yılının başında öğretmenlere verilen eğitime hazırlık ödeneğini 2008- 2009 eğitim öğretim yılı için yüzde 5 zamla 475 YTL’ye çıkardı. MEB yetkilileri, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in imzasına sunulan genelgenin birkaç gün içinde onaylanacağını...
  3. Kentbank’a iyi haber

Kentbank’a iyi haber

Danıştay’dan BDDK’ya: Kentbank’a bankacılık iznini geri ver DanIŞtay, 2001 yılında bankacılık yapma izni iptal edilen Kentbank’ın yeniden bankacılık faaliyetinde bulunabilmesi için gerekli koşulların sağlanmasına karar verdi. Danıştay 13. Dairesi, Kentbank’ın bankacılık yapma ve mevduat kabul etme iznini kaldıran Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) kararını iptal eden Danıştay...
  4. KEY ödemelerinde iyi haber

KEY ödemelerinde iyi haber

KEY listelerindeki hatalar düzeltildi: Bundan böyle ödemelerde gecikme olmayacak. Tasfiye Halindeki Emlak Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesaplarının tasfiyesi kapsamında gönderilen listelerde bulunan, yaklaşık 600 bin kişinin sicil ve kimlik numarasına ilişkin yanlışları, çalışanların gayreti ile çözdüklerini, ödemelerde bu nedenle bir gecikme...
  5. İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

ibrahim tatlıses, ibo, sevindirici haber, iyileştimi, şarkı egzersizleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'ten sağlığı ile ilgili iyi bir haber geldi! Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tıbbi Koordinatörü Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon, sanatçı İbrahim Tatlıses'in tedavisine ilişkin bilgi verdi. "Tatlısas'e...

Sayfayı Paylaş