gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tatlisesi unutmak istiyorum

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

'Tatlıses'i Unutmak İstiyorum'
    allah akil fikr versin boylelerine ya
    [​IMG]Resmi büyütmek için tıklayın Manken Aysu Baceoğlu, İlanı Aşk Ettiği Fakat Karşılık Bulamadığı Türkücü İbrahim Tatlıses'i Unutmak İçin Hafızasını Sildireceğini Söyledi

MANKEN Aysu Baceoğlu, İLANI AŞK ETTİĞİ FAKAT KARŞILIK BULAMADIĞI TÜRKÜCÜ İBRAHİM TATLISES'İ UNUTMAK İÇİN HAFIZASINI SİLDİRECEĞİNİ SÖYLEDİ Antalya'da 15'inci Akdeniz Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı Food Product'te Ece Gürsel ve Didem Erol ile birlikte boy gösteren Aysu Baceoğlu, Los Angeles'ta hafızanın istenen kısmının silindiği bir hastane olduğunu ve Amerikalı birçok ünlünün bu hizmetten yararlandığını söyledi. Türkiye'den hafızasını sildiren ilk ünlü olmak istediğini belirten Baceoğlu, 'Çok sevdiğin ve kaybettiğin insanların acısıyla yaşamak gelecekte de zarar veriyorsa, bu yapılmalı. Öğrendiğim kadarıyla bu işlem yapılırken psikolog hayatının mutlu ve acılı anılarını anlattırıyor. Daha sonra istenen bölüm hafızadan siliniyor. Tatlıses ile ilgili bölüm de böyle silinebilir. Herkesin unutmak istediği birkaç isim vardır' dedi. Neden hafızasını sildirmek istediği sorulan Baceoğlu, 'Beni en çok rahatsız eden İbrahim Tatlıses ile aramda olanlar. Birçok insanın sorularına maruz kaldım. Başımdan geçen diğer kötü olaylarla baş edebilirim. Ama bu konu üzerime etiket gibi yapıştı. Sordukları zaman bu konuyu hatırlamadığımı söyleyeceğim. Zaten hatırlamak da istemiyorum' diye konuştu.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: tatlisesi unutmak istiyorum
    ya bence demsi hataydı zaten emeğine sağlık canım

tatlisesi unutmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Unutmak İstiyorum

Hülya Avşar - Unutmak İstiyorum

Artık Senin Adını Zehir Saçan Aşkını Unutmak İstiyorum Unutmak İstiyorum Aşkta Seven Sevilmez Seven Mesut Olmazmış Sevilen Kıymet Bilmez Her An Sönüp Yanarmış İsteseydin Verirdim Sana Canımı Bile Artık Senden Vazgeçtim Anlamadın Bile Aşkta Seven Sevilmez Seven Mesut Olmazmış Sevilen Kıymet Bilmez Her An Sönüp Yanarmış
  2. Ferdi tayfur- unutmak istiyorum

Ferdi tayfur- unutmak istiyorum

Bana onu sormayın unutmak istiyorum Artık hatırlatmayın unutmak istiyorum Kalbimi kanatmayın dünyamı karartmayın Onu hatırlatmayın unutmak istiyorum Aşkı beni yaksa da umutlarım solsa da Unutmak zor olsa da unutmak istiyorum Bu aşk bitti sonunda gitti kendi yolunda Onu ömür boyunca unutmak istiyorum Ona ait ne varsa içimde paramparça Mazimi sayfa sayfa...
  3. Tatlises

Tatlises

Firma: Şampiyon Hersekli Firma Gerçek Adı: Şampiyon Hersekli İthalat Turizm Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Metin Hersekli Genel Müdür: Atagün Ünsal Merkez Adresi: Babaeski Yolu 1.Km. Total Benzinliği Kat.1 / Kırklareli İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 30 15 Tel 2: - Faks: (212) 658 30 19 Web: www.sampiyonhersekli.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:...
  4. Onu unutmak mı istiyorsun ?

Onu unutmak mı istiyorsun ?

onu unutmak ayrılık testleri unutma testleri ayrılık testi onu unutmak için ne yapmalıyım . Dünyada hiçbir şey sonsuza dek sürmez. Aşk da öyle! Hayal kırıklıkları, engellemeler, uyumsuzluk gibi etkiler ilişkinizi bir anda noktalamak zorunda bırakabilir. Peki bunları göğüslemeye ve onu unutmaya hazır mısın? Cevabın “hayır” ise işte sana onu unutmanı kolaylaştıracak 10 iyi yol......
  5. onu unutmak istiyorum...

onu unutmak istiyorum...

merhaba ben ayse benim bi sevdigim var benimle evlenmek isedi,bende 3 sene beklemmelisin dedim cünkü,okuyorum o ise hayir bekleyemem dedi yasim gelip gecyo dedi bende tamam dedim..simdi ben onu unutmak istiyorum facebookta engelledim onu ama takintim var bakmaya calisiyorum ne olur yardim edin unutmak istiyorum..

Sayfayı Paylaş