gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Tatto Parfümleri

Konu, 'Parfüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pompalı parfüm pompalı parfüm şişesi tattoo çeşitleri tattoo kullananlar Aromel kozmetiğin üretip tasarlamış olduğu ve henüz çiçeği burnunda yepyeni parfüm serisi olan Tatto parfümlerini kullanan varmı aranızda bilmiyorum ama ben geçenlerde merak ederek bir tanesini alarak kullanmaya başladım.Sizlere kullandığım Tatto serisinden Tatto Angel(Tam da bizim gibi meleklere uygunmuş parfümün ismide:) aldım.Kutusu mavi ve kutuyu açtığınız zaman inanılmaz şirin bir kutu tasarımı ve ayrıca pompalı bir parfüm şişesiyle karşılaşıyorsunuz.Ben açık tenli birisi olarak çiçek kokularını içeren Tatto Angel tercihinde bulundum.Görüşüm ise gerçekten çok hoş bir kokusu var hatta ne zaman sıksam küçük oğlum yanımdan ayrılmıyor ve beni bol bol kokluyor hahaha 'Anne tatto mu sıktın diye':D [​IMG]
    Diğer serisindeki parfümler hakkında bilgi sahibi değilim sadece bizzat alıp kullandığım kokuyu sizlere anlatıp paylaşmak istedim eğer varsa diğerlrini kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirirlerse sevinirim:tik:

Benim kullandığım Tatto Angel:D

HaYaL bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de bunu denedim ve bayıldım ayrıca kutusu gerçekten çok şirin.:)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    denemek lazım şişesi çok tatlı :D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mavisini bende aldım kullanıyorum...Gerçekten kokusu çok hoş ve kalıcı..Tavsiye ederim kızlar

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Heryerde reklamlarını görüyorum ama alıp kullanmak hiç aklıma gelmemişti... bende deneyeceğim evdeki parfümlerimi bitirince =)))

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben pembiş ve turuncu kullandım,mavide arkadaşım kullanıo pembe harika öneririm kızlar ;) denemek için deodarnt alabilirsiniz fiyatıda uygun.

7. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    fiyetı ne kadar arkadaşlar bilen varsa merak ettim

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bende fiyatını bilmiyorum ama şimdi bende merak ettim acaba fiyatı ile ilgili bilgisi olan varmı ?

9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    melekler hep bunu kullanıyomuş denemek lazım

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Fiyatı makul fiyatta kızlar 20 ytl civarı bulabilirsiniz

11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Mawişim bende bu kokuyu denemk istiyordum konuyu açman iyi olmuş fikir edinmiş oldum ayrıca zevkli biri olduğun için en güzel kokuyu aldığından eminim bende mavi renkli olanı alıcamm:)))))

MaWiM bunu beğendi.
  12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam tatlım alıp kullanırsan yorumunu esirgeme bizlerden olurmu bebek:D

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar bende mavisini denedim daha yeni aldım bakalım güzel mi kokus tam emin değilim ama hoş kokuyor ben deodorantlarını aldım mavi renginin hemde çok ucuza 3.5 tl'ye aldım fakat tam emin olamadım ama inşallah güzeldir

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar bide benim 12 yaşında bir kızım var buda parfüm kullanmak istiyor daha doğrusu bir deodorant fakat benim kullandıklarım kadın kokusu olduğu için ona vermek istemiyorum acaba sizce ona hangi marka koku alabilirim bilgi verirseniz çooook sevinirim:)

Tatto Parfümleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyveli Parfümler

Meyveli Parfümler

meyveli parfümler meyveli parfüm şekerli kokular şekerli parfümler Armut 1862' de doğan bu meyve özü, bugüne kadar parfüm endüstrisinde fazla kullanılmadı. Ama bu gün 8 farklı tonda kokusu kullanılıyor. Tocadilly de Rochas' nın içinde hindistanceviziyle birliktelik oluşturuyor. Contradiction' da klasik, yeni Calvin Klein ürünlerinde gerçek kadına ulaşıyor. Folie Douce de Gres' de frapan...
  2. Ünlülerin Parfümleri

Ünlülerin Parfümleri

unlulerin parfumleri ünlülerin parfümleri ünlülerin parfümleri, ne kullanıyorlar, markaları, parfüm isimleri, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şöyle her daim mis gibi kokmayı kim sevmez.Dünyada en çok tüketilen kişisel ürünlerden biri parfümdür.Peki sevdiğimiz yıldızlar hangi parfümleri kullanıyorlar acaba,merak ediyor musunuz? Anne Hathaway:...
  3. Damat parfümleri en yenileri

Damat parfümleri en yenileri

damat parfümleri, parfümü, en güzel, en yeni, yeni, 2012, kokuları, markaları, isimleri, çeşitleri, önerileri burada arkadaşlar Bir kadın sitesi olarak, Melek'lerimizin müstakbel eşlerini ve bizi ziyaret eden damat adayı misafirlerimizi düşündük ve bu makalemizde en yeni damat parfümleri hakkında merak edilen tüm bilgileri sunma kararı aldık:) Meleklermekani.com şimdiden mutluluklar...
  4. Zehirli Parfümler

Zehirli Parfümler

parfümeri parfümler parfüm markaları parfüm dünyası parfüm yorumları parfüm fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Parfümler Bakımlı Kadınların Vazgeçilmezi arasında ilk yerini herzaman korur melekler. PArfüm denince akla bin bir çeşit marka ve koku gelir aklımıza. Erkeklerde kadınların kullandığı parfümlere çok dikkat ederler öyleki parfümünüzü değiştirdiğinizde "aşkım...
  5. Acaba Suçlu Parfümler Hangileri?

Acaba Suçlu Parfümler Hangileri?

Merhaba kızlar bazı parfümlerin içinde katkı maddesi varmış duyduğum kadarıyla ama hepsinin içinde yokmuş katkı maddesi peki o suçlu dediğimiz parfümler hangileri biliyor musunuz acaba?

Sayfayı Paylaş