gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tava-tencere

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tava veya tencere gören kimse; denizde bulunuyorsa, boğulmasına işarettir.

Tava-tencere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavsan

Tavsan

rüyada tavşan ısırması tavşan ısırması rüyada tavşanın ısırdığını görmek tavşanın görmek Rüyada tavsan görmek, ahlaksiz bir ese, tavsan yavrulari kedere ve hüzne delalet eder. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyada tavsan vakarli iyi bir estir. Kendisine ait olan bir tavsanin öldügünü gören, esi yüzünden bir musibete ugrar. Bir tavsanin kendisi ile konustugunu gören, herkesi sasirtacak bir kadinla...
  2. Tava

Tava

Çocuğu yaşamayan ve bu yüzden sürekli ağlayan kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kab, Çanak, Çömlek, Tabak, Tencere.)Sorunlara çare bulan iyi niyetli, yardımcı insandır. Rüyada tava görmek, efendisinin elinde bulunan mali bol bol harcamamasini isteyen sadik hizmetçiye delalet eder. Tavada bir sey pisirdigini gören evinde güzel ve rahat yasar. Tavadan yemek yedigini gören, evdeki...
  3. tava

tava

Borda iskelelerinin altında ve üstünde durulacak yer [İskele tavası]
  4. Seramik Tava Tencere Kullannalar Memnu musunuz Melekler ?

Seramik Tava Tencere Kullannalar Memnu musunuz Melekler ?

Melekler, seramik tava tencere kullanıp memnun kalan varmı? Bir arkadaşım kullanıyordu seramiği çatlamış minik, şimdi kullanmıyor. Benim şu an için ihtiyacım yok , döküm takımım var ama bir tane seramik almak istiyordum, arkaadşımın başına geleni duyunca tereddüt ettim. VAr mı aranızda sermaik tava tencere tecrübesi olan ? Paylaşırsa sevinirim :D:D
  5. Carrefoursa Tencere Tava İndirimi 12-14 Temmuz 2013

Carrefoursa Tencere Tava İndirimi 12-14 Temmuz 2013

carrefoursa kampanya carrefoursa indirim Sevgili melekler, hesaplı ve kaliteli alışveriş yapabileceğiniz marketlerden birisi olan Carrefoursa, 12-13-14 Temmuz tarihlerinde Mehtap 22 cm karnıyarık tencere ve 26 cm tavayı sadece 21,90 TL'den satışa sunuyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!..

Sayfayı Paylaş