gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı nedir bilenler yazsın bu Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün açıklamasını

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Dağlara Küstüm

Haluk Levent - Dağlara Küstüm

Tozlu yollarına düştüm de geldim Haramiler kesmiş suyun başını Yollarım bacını verdim de geldim Bilmem kim sracak yaralarımı Kendime kastım Ali, dağlara küstüm Ali Dar günde dostum Ali Kınama hallarımı bağlama ellerimi Açık et yollarımı Zalimin elinden kapına geldim Kan gölü içinde bunaldım kaldım Yetiş ya erenler imdada geldim Bilmem kim silecek gözüm yaşını Kendime kastım Ali, dağlara...
  2. Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ? Bunu bana açıklamanız mümkün mü teşekkürler .
  3. Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı

dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur, ne demektir, anlamı, hikayesi hakkında bilgiler sevgili melekler atasözlerimiz bizler için çok değerli ve önemlidir peki biz atasözlerinin gerçek anlamalrını biliyormuyuz? işte güzel bir atasözünün anlamını sizlerle paylaşıyoruz Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur ne demektir ? İnsanlar, dağlar gibi yerlerinden kımıldamayan cansızlar...
  4. Fare (Tavşan) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözü Açıklaması

Fare (Tavşan) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözü Açıklaması

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Açıklaması Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı Nedir Elbette ki her atasözümüzün anlamıkıymetli ancak ben bu atasözünü çok severim melekler :) Ne yazık ki bu lafı işitmeyi hak edecek o kadar insan var ki çevremizde. Bir bakmışsınız daha dün şen şakrak konuşup şakalaştığınız arkadaşınız bir anda sizi...
  5. Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Selam arkadaşlar ben Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum havalı kimseler için söyleniyor da ama Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş