gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tavsan

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

rüyada tavşan ısırması tavşan ısırması rüyada tavşanın ısırdığını görmek tavşanın görmek Rüyada tavsan görmek, ahlaksiz bir ese, tavsan yavrulari kedere ve hüzne delalet eder. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyada tavsan vakarli iyi bir estir. Kendisine ait olan bir tavsanin öldügünü gören, esi yüzünden bir musibete ugrar. Bir tavsanin kendisi ile konustugunu gören, herkesi sasirtacak bir kadinla arkadaslik eder. Tavsanin ensesini öptügünü gören, esiyle ters taraftan iliski kurar. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; tavsan görmek ese, tutmak ise evlenmege isarettir. Tavsani kestigini görmek esinden ayrilmaya delalet eder. Bazisi, tavsan görmek hayirli degildir, diyor. Bir baska rivayete görede: Rüyada tavsan, kadindir. Tavsan tuttugunu gören kimse evlenir. Tavsan kestigini görmek, alacagi hanimin ömrünün az olacagina isarettir. Bazi tabirciler, tavsan görmek, korkak bir insana bazi tabirciler ise, tavsan kötü huylu bir kadina isarettir, dediler. Eline tavsan geçtigini gören kimse ahlaksiz bir hanim alir. Tavsanin etinden, derisinden bir sey aldigini gören kimseye hanimi tarafindan az bir hayir isabet eder. Eline tavsan yavrusu geçtigini gören kimseye üzüntü, keder ve musibet erisir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda tavşan gördüm ama ben bi kızım sanırım hanım kısmını geçiyoruz... 2 tavşan vardı 2'side beyaz seviyorum falan teki beni ısırıyor biraz uğraşıyorum ama sonra kurtuluyorum acaba ne ???

Tavsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavsan otu

Tavsan otu

Rüyada görülen tavsan otu, süpheli mala ve kendisine yakin bir dosta isarettir. Hamile olan bir kadin tavsan otunu görse, erkek bir çocuk dogurur.
  2. Tavla-tavla oyunu

Tavla-tavla oyunu

Rüyada bir arkadaşı ile tavla oynamak; manen yüksekliğe ve izzete işarettir. Rüyada tavla oynamak; manevi huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada tavla oynamak, isim, yükseklik, izzet ve rütbedir. Bazen de tavla oyunu, günahkar kimselerle düsüp kalkmaya isarettir. Bir kimsenin rüyada tavla oynamasi, o kimsenin rezil olup olmayacagim bilmedigi bir isyana baslamasina isarettir. Bazi tabirciler,...
  3. Tava-tencere

Tava-tencere

Tava veya tencere gören kimse; denizde bulunuyorsa, boğulmasına işarettir.
  4. Tava

Tava

Çocuğu yaşamayan ve bu yüzden sürekli ağlayan kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kab, Çanak, Çömlek, Tabak, Tencere.)Sorunlara çare bulan iyi niyetli, yardımcı insandır. Rüyada tava görmek, efendisinin elinde bulunan mali bol bol harcamamasini isteyen sadik hizmetçiye delalet eder. Tavada bir sey pisirdigini gören evinde güzel ve rahat yasar. Tavadan yemek yedigini gören, evdeki...
  5. tava

tava

Borda iskelelerinin altında ve üstünde durulacak yer [İskele tavası]

Sayfayı Paylaş