gebe
  1. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

tavşana arkadaş penguen ördüm

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında sorgu tarafından paylaşıldı.

örgü penguen benden [​IMG]

Son düzenleme: 28 Temmuz 2008
tavşana arkadaş penguen ördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. penguenler

penguenler

penguenli lif örneği hiç görülmemiş lif örnekleri penguenli modelleri modeli penguen örnekleri Antartika 'da uzun kutup gecesi, gunesin ufuktan yukselmesiyle biter ve alti ay surecek gunduz baslar. * Cok gecmeden smokinlerini giymis penguen suruleri, kisa bacaklari uzerinde hoplayarak ilerlemeye baslar. Onlerinde yurumeleri gereken yuzlerce kilometre buzlu yol vardir. * Ve onlar 1...
  2. Tavşan

Tavşan

Zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, Siyah ve çirkin tavşan kötü huylu kadına, Sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya, Tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, Tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa, Tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye delalet eder.Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması...
  3. Örgü Penguen

Örgü Penguen

penguen örgü penguen penguenli
  4. Çocuğunuza Oyuncak Penguen Örün

Çocuğunuza Oyuncak Penguen Örün

• İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak. • Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün. • Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek. • Ördüğünüz parçaları resimde görüldüğü gibi birleştirin ve dikin. İçini doldurduktan sonra alt kısnımı da...
  5. tavşan

tavşan

tavşanla ilgili parmak oyunu Bir minik tavşan varmış ( sağ elin işaret ve orta parmakları, tavşan kulakları gibi tutulur ) Bu kafeste yaşarmış ( sol el, portakal tutar gibi yuvarlak yapılır ) www.cocukgelisimi.net Gezerken bir ses duysa Hemen diker kulaklarını ( sağ elin kulak öykünmesi yapan parmakları dimdik tutulur ) Hop… diye kafesine Koşar atlarmış… ( parmaklardan yapılmış...

Sayfayı Paylaş