gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Tavşanın İntihar Etme Çabaları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Tavşanın İntihar Etme Çabaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavşan

Tavşan

Zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, Siyah ve çirkin tavşan kötü huylu kadına, Sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya, Tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, Tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa, Tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye delalet eder.Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması...
  2. İntihar

İntihar

ilaçla intiharın belirtileri İngiltere'de ve İrlanda'da her yıl intihar nedeniyle ölüm vakaları, kayıtlara göre 5000-6000'dir ve muhtemelen gerçekte daha fazladır. Birçok sanayi ülkesinde intihar en sık görülen on ölüm nedeninden biridir ve hemen hemen tek psikiyatrik ölüm nedenidir. Genç erkeklerdeki mortalitede intihar vakaları, trafik kazalarından sonra ikinci gelir ve üniversite...
  3. Bir kızın intihar etmeden önce babasına yazdığı mektup

Bir kızın intihar etmeden önce babasına yazdığı mektup

babaya sitem mektubu babaya sitem anneye sitemli mektup Öylesine Bir Mektup Büyük ihtimalle bu da beğenmeyip yırtığım kağıtlardan biri olacak.benim boş kağıtlarm doldurduklarımdan daha dolu oluyorlar çünkü.ne yazmam gerektiğini bilmeden yazıyorum.hep yaptığım gibi gözlerimi beyaz tavana dikip düşünüyorum,ama karanlık..küçükken çok korkardım ben de karanlıktan,sizinle yatmak isterdim de koca...
  4. tavşan

tavşan

tavşanla ilgili parmak oyunu Bir minik tavşan varmış ( sağ elin işaret ve orta parmakları, tavşan kulakları gibi tutulur ) Bu kafeste yaşarmış ( sol el, portakal tutar gibi yuvarlak yapılır ) www.cocukgelisimi.net Gezerken bir ses duysa Hemen diker kulaklarını ( sağ elin kulak öykünmesi yapan parmakları dimdik tutulur ) Hop… diye kafesine Koşar atlarmış… ( parmaklardan yapılmış...

Sayfayı Paylaş