gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tavşanlı Göbel kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

göbel kaplıcaları tavşanlı kaplıcaları tavşanlı göbel dereli kütahya Tavşanlı Göbel kaplıcaları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum [​IMG]
    Su sıcaklığı :35°C
    Tavşanlı İlçe’sine bağlı Göbel Köyü yakınındadır. Suyun üzerinde üç havuzlu bir hamam vardır. Çocuk felçleri, kırık çıkık, romatizma hastalıklarında banyosundan faydalanılır. Tavşanlı’ya 7km. uzaklıktadır. Lojmanları vardır.

Tavşanlı Göbel kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereli Kaplıcaları

Dereli Kaplıcaları

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya Su sıcaklığı :41°C Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar. Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından...
  2. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  3. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...
  4. Tavşanlı labirent oyunu

Tavşanlı labirent oyunu

Meleklerim harika bir flash oyun var sırada... Bir tavşanımız var ve biz onu diğer tavşana götürmeleyez... ama bir labirentin içinden ve tuzaklara deymeden =) Kolay gelsin: Epic Fail - MochiGames
  5. Pofuduk Tavşanlı Pijama Modelleri

Pofuduk Tavşanlı Pijama Modelleri

bayan pijama takımı takımları modelleri gecelik seçenekleri burada meleklerim. İnsanın sağlıklı uyuması için yatağın rahatlığı kadar ne giyip yattığı da önemlidir. Pijama ya da gecelik; ne giyersek giyelim mevsime ve bize uygun olmalı ki rahat bir uyku çekelim. Pamuklu gecelikler en sağlıklı olanlarıdır. Tabi dümdüz beyaz pamuklu gecelikler giyip yatın demiyoruz. Demediğimiz gibi size...

Sayfayı Paylaş