gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tavsiye edeceğiniz epilasyon aleti hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar epilatör almak istiyorum ama sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var, kim hangisinden memnun, ona göre alacam ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Herkesin tercihi farklı tabi ama size philips satin ice önerebiliriz (yani silk epil) ayrıca cımbız sistemi cok farklı,silindir seklinde cimbızları var ve böylece en kısa tüyleri bile alıyor.Ayrıca kıl dönmesini önleyen de ozel bi peling başlığı var.Almaya gittiğinizde braunun da philipsin de başlıklarını cıkartıp inceleyin. Biliyosunuz belli bi deneme süresi var .

tavsiye edeceğiniz epilasyon aleti hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyon aletinden olusan batıklar

epilasyon aletinden olusan batıklar

arkadaslar ben tüylerden kurtulmak için epilasyon aleti kullanıyorum ama bacaklarımda özellikle batıklar var hele lekeler ve deri altındaki tüyler igren görünüyor eee bende oynuyorum biraz iyice kötü oldu lekeler benim morelimi bozuyor sizde de bu gibi sorunlar varmı ve ne yapabilirim tavsiyeniz varmı?
  2. Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

epilasyon aleti tavsiye epilatör tavsiye batık yapmayan epilatör epilasyon cihazı 2011 Kızlar ben epilasyon aleti almak istiyorum. Bi öneriniz var mı şöyle fazla can yakmayan bi kaç aparatı olanlarından :D:D Bana biraz tavsiyede bulunursanız çok sevinicem :)
  3. epilasyon aletinin hassas başlığı

epilasyon aletinin hassas başlığı

kızlar bikini bölgesi için epilasyon aletinin hassas başlığı nasıl olur? yani aranızda kullananınız varsa bilgi verebilir mi lütfeeen....
  4. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  5. En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Buz Lazer teknolojisi ile markalaşan Soprano ICE cihazı giderek bilinirliğini ve cihazla uygulama yapan kişiler tarafından verilen yüksek memnuniyet puanlarını arttırıyor. Gerek internet ortamında gerekse yazılı basın ve magazinden takip ettiğmize göre Buz Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulamalarında konfor oldukça yüksekmiş, özellikle bayanların genital bölge veya özel bölge epilasyon...

Sayfayı Paylaş