gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tavsiye

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir

Tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavsiye ediyomusunuz?..

tavsiye ediyomusunuz?..

selam arkadaşlar; sizede danışmadan edemedim telimi değiştiricemde bu telefonu çok beğendim aranızda kullanan yada bu telefonun kalitesinden bahsedebilirsiniz..yardımcı olursanız çok mutlu olurum.... GENEL 2G Bant GSM 900 / 1800 / 1900 Duyurulma 2008, 1. Çeyrek Çıkış Tarihi Piyasada BOYUT Telefon Tipi Bar Tipi Ağırlık Belirtilmemiş Telefon Boyutu 95.9 x...
  2. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  3. Deri mont için tavsiye

Deri mont için tavsiye

Kızlar sizlerden tavsiye almak isityorum bi deri mont beğendim fiyatı da desa derimoda göre uygun gibi Deriza markasının mont şu : https://deriza.com/urunler/mont--ceket-bayan-deri-ceket--mont/daisy-kahve-deri-mont Daha önce buradan cüzdan almıştım sorunsuz ve hızlı bir şekilde geldi tekrardan buradan almak istiyorum fikirlerinizi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim :))
  4. islami balayı otelleri tavsiye

islami balayı otelleri tavsiye

tesettürlü gelin adayıyım yakında inşallah evlilik olacak eşimle birlikte balayı için islami bir otel düşünüyoruz bana tavsiye edebileceğiniz islami balayı otelleri hakkında bilgi verebilirmisiniz hangi oteli tavsiye edersiniz daha önce aranızda giden varsa hangi otele gitti ve nasıl memnun kaldımı
  5. Ankara Kadın Doğum Tavsiye

Ankara Kadın Doğum Tavsiye

Eşimle 2 yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı. İnternetten okudum, ailemize danıştık. Çeşitli kişilerden yardım aldık. Ama Sevtap Hamdemir Hocam bize öyle anlayışlı yaklaşıp, öyle güzel bir tablo çıkardı ki. Sanırım Ankara'da bunca zamandır gittiğim en iyi doktor bile olabilir :) tüp bebek konusunda iyi bir kadın doğumcu ararsanız mutlaka öneriyorum dostlar.

Sayfayı Paylaş