gebe
  1. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında krzandy tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim sorunum gebe kalabildigim halde düşük yapıyor olmam. nette biraz araştırdımseval taşdemir adında bir doktoru tavsiye edenler var bu konuda, acaba sizin farklı tavsiyeleriniz varmı?

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    seval taşdmeiri biliyorum ..bir sitede sorulara da cevap veriyor ..çok ilgili alakalı ve bigili bir doktor ..ben bütün doktorlara hemen hemen soru sordum ama seval taşdemir çok hoşuma gitti çok beğendim..gayet güzel cevaplar veriyor ve gayet de bilgili bir kadın ..netten tanıdığım kadarıyla ben çok sevdim doktoru ama gerçekte nasıl bilemem tabi.

krzandy bunu beğendi.
  3. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler çok güzel anlatmışsınız. bugün kendisinden randevu aldım arayıp. bakalım gercek hayatta da sanal ortamdaki gibi tatlı, ilgili bir bayan mı :)

4. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu arada tedaviye başladık seval hanımla. gerçekten netten bildiğimizin ötesinde bir hanımefendiymiş. çok yardımcı oluyor sadece doktor olarak değil, bir kadın olarak da beni çok iyi anlıyor.

5. lili_yalen

lili_yalen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seval taşdemir ferti-jin tüp bebek merkezinde doktordu değil mi siz yeni başlamışsınız tedaviye memnunmusunuz anlatır mısınız biraz..

6. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm

selam canım, evet tedaviye başladık. şu sıralar tedavinin ilaç kullanma aşamasındayım. kafamdaki soru işaretleri bitmiyordu :) ya acaba cok kiloalıram ilaçlar yüzünden, ya beni sinirli yaparsa gibi yan etkiler anlayıcagınız ama şu ana kadar çevremden bu tür bir şey söyleyen çıkmadı.

7. lili_yalen

lili_yalen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm analadım daha başındasınız yani hadi bakalım inşallah her şey gönlünüzce olur canım benim peki bu kafanızdaki soruların cevaplarını merkezinden ve doktorunuzdan alabiliyor musunuz yani seval hanımla iletişiminiz nasıl ben çünkü ilgili her daim kafamı netleştirecek bir doktor arıyorum aslında biraz bu konuda yyardımcı olursan çok sevinirim..

8. yellow33

yellow33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım ben yenı katıldım aranıza bende dusuk yaptım 8 haftalıkken kalp atısı olmuyodu yanı oluyordu nedenı kan pıhtılasması cıktı beslenemedıği icın oluyomus bebek sende de olabılır tahlıl yaptırdınmı hıc hamıle kalınca 9 ay kan sulandırıcı ığne kullandım su an1.5 yasında oğlum var darısı sana ve tum ısteyenlere benımkıde tup bebek

9. ekose

ekose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba krzandy,
    Siteye yeni üye oldum ve mümkün oldugunca herseyi okumaya ve yardımcı olabileceğim konuları cevaplamaya calısıyorum.
    Yaşadıgın sorunun aynısını bir arkadasımda yasamıstı ve İstanbul Tüp bebek merkezinden Aret kamar sayesinde tedavi oldu ve şu an nur topu gibi bir evladı var. Şu an ne aşamadasın bilmiyorum ama sana Aret Kamar'ı tavsiye edebilirim.
    Sitelerinde bulunan ücretsiz danışma formu ile de sorununu yazabilirsin. Hemen cevaplıyorlar. Bilgi vermek istedim.

10. nebo

nebo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben de Aret Kamar'ın hastasıydım şimdi de bir bebek sahibi anneyim:)
    Tüp bebek tedavisiyle ilk denemede hamile kaldım.
    Bu arada sitede de yeniyim,herkese merhaba.

11. bilekhulya

bilekhulya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Benim doktorum da Aret Kamar'dı. Ben de ilk denemde hamile kalıp bebek sahibi olanlardanım.
    Ekose ve nebo Aret Bey'le karşılaştığımız için bence çok şanslıyız:)
    İstanbul Tüp Bebek merkezi Aret Kamar'ı bebek sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ederim melekler...

12. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiye edeceğim şiddetle sizlere bi hastane var arkadaşlar . Ben tüp bebek tedavimi burada yaptırdım sizlerde yaptırabilirsiniz . Prof Dr Bülent Urman Amerikan Hastanesi

13. sokakkedisi

sokakkedisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de istanbul Kadın sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi'ni tavsiye ederim canım.

sessızlıgım bunu beğendi.
  14. sessızlıgım

sessızlıgım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul tüp bebek merkezi Aret Kamar.

15. GAMZE ERSOY

GAMZE ERSOY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi bir sonuç almak istiyorsanız. Adana ' da Gökhan ÇIRAGİL diye bir doktor var benim doktorumdur kendisi Türkiyede ' ki sayılı doktorlardan işini iyi yapması güler yüzlülüğü ona neden gittiğinizi hissettirecektir. inşallah olumlu sonuç alırsınız. gitmenizi tavsiye ederim

tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarımız için önemli tavsiyeler

çocuklarımız için önemli tavsiyeler

Çocuklar için çok önemli: Olumsuz görüntü veya olaylar karşısında kanalı değiştirmek çocuklar için çok önemli bir mesajdır. Çocuk, “Demek ki bu yapılan yanlış!” diyebilir. Ancak aile sessiz kalırsa çocuk bunu oradaki olumsuzluklara ailenin onayı gibi algılayabilir Sorumlulukları, merhamete kurban etmeyin: Özel ilgi gören çocuklar kıymet bilmiyor. Denizde yaşayan balığın suyun kıymetini...
  2. Hacimli ve Canlı Saçlar İçin Önemli Tavsiyeler!

Hacimli ve Canlı Saçlar İçin Önemli Tavsiyeler!

hacimli saçlar için, saçlara nasıl hacin kazandırılır, saçlara nasıl hacim verilir Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu saçlarının sönük ve cansız olduğundan şikayet eder. Gerçekten de kadına hava veren hacimli ve dolgun saçlardır. Eğer sizin de saçlarınız mat ve sönükse aşağıda vereceğimiz öneriler sayesinde canlı ve havalı saçlara sahip olacaksınız... Doğru şampuan:...
  3. Göz Yorgunluğu İçin Önemli Tavsiyeler!

Göz Yorgunluğu İçin Önemli Tavsiyeler!

göz yorgunluğu, göz yorgunluğu nasıl giderilir, göz yorgunluğu için çay Sevgili melekler, eskiler çok iyi bilirler. Eğer yaşınız 30'lardaysa, gözünüz kanlandığında, kaşındığında annenizin hemen çay banyosu yaptırdığını hatırlarsınız. Demlenip soğumuş taze çayla kompres yapmak gözlere çok iyi gelir. Ancak bir fark var. Gözlere en iyi gelen çay yeşil çay! Yapılışı; İki poşet yeşil çayı...
  4. Çabuk Yorulanlar İçin Önemli Tavsiyeler!

Çabuk Yorulanlar İçin Önemli Tavsiyeler!

çabuk yorulmak, çabuk yorulanlar için, çabuk yorulanlara ipuçları Sevgili melekler, vücut için gerekli olan vitaminler dışında mineraller de hayati öneme sahip. Bu mineraller içinde birisi var ki, vücudumuzda bizden habersiz meydana gelen yüzlerce mühim reaksiyon için gerekli olan bir mineraldir. Yani magnezyum minerali. Eğer gün için çabuk yoruluyorsanız bu makalemizi dikkatle kumanızı...
  5. Saçların Hızlı Uzaması İçin Önemli Tavsiyeler!

Saçların Hızlı Uzaması İçin Önemli Tavsiyeler!

saçları hızlı uzatmak, saçların çabuk uzaması, saç uzatma Sevgili melekler, kırılanları toplatmak adına ucundan ucundan derken iyice kısalan saçlar, bir kızgınlık anında öfkenin çıkarıldığı ve kısacık kestirilen saçlar ya da kuaförün gazabına uğrayan " azıcık uçlarından aldım canım" denilen kırpılmış saçlar. Sebep ne olursa olsun ilk başta hoşumuza gitse de, bilerek ve isteyerek...

Sayfayı Paylaş