gebe
  1. annesininkuzusu

annesininkuzusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında annesininkuzusu tarafından paylaşıldı.

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?

2. meltemnazlı

meltemnazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben eskiden vitamin kullanmıştım o yüzden şu an hangi ürünler daha iyi bilmiyorum bir sürü şurup falan çıktı.Bizim sitede multimini şuruplarının reklamını gördüm.sen hiç araştırdın mı?

3. annesininkuzusu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen dedikten sonra sitede baktım reklamlarına.multimini şurupları hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen

4. meltemnazlı

meltemnazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir doktora sorabilirsin yada eczacıda bilir canım

5. annesininkuzusu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktora danışacağım canım bu haftaiçinde..saol önerilerin için..

6. annesininkuzusu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım haftasonu doktorumuza danıştık, multimini şurubunu önerdi çocuklarında tadından dolayı sıkıntı yaratmadığı bir şurupmuş, başladık kullanmaya sonuçlarını bildiririm size.

7. meltemnazlı

meltemnazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sevindim, tüm kışı nerdeyse hastalıksız geçirdik tabi rutinler hastalıklar dışında :(

tavsiyelerinizi bekliyorum acil... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  2. acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

Merhaba kızlar, eylül ayında düğünüm var ve benim yatak odam için acil önerilere ihtiyacım var.:hasta: sizce bu takım nasıl? 1) Taç Sunny Pike Takımı Mor 2) Dantela Troya Saten Pike Takımı bi de nevresim takımı almam lazım. 2 tane:18: ama karar veremedim. sizce aşağıdakilerden hangisini seçeyim? Nevresim Takımları acil yardım lütfeeeeen :((
  3. korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar...

korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar...

kizlar esimle aksamlari gerilim, korku filimleri seyretmeyi seviyoruz.... seyrettiginiz hosunuza giden güzel filmleri buraya paylasirmisiniz....
  4. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  5. bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Kızlar merhabalar. Bebeğim için annemin diktiği yün yastığı kullanıyorum ama memnun da değilim, terletiyor. Bir de yapış yapış oluyor v ikide bir söküp tekrar didip dikmek zorunda kalıyorum.Yataşta gördüm fena değil ama size de danışmak istedim, ne tavsiye edersiniz?

Sayfayı Paylaş