gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tavuk Göğsü

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tavuk Göğsü
    pessssssssssssss

Tavuk Göğsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavuk göğsü - bu yalancı -

tavuk göğsü - bu yalancı -

Malzemeler: - 1/2 paket katıyağ - 1 su bardağı un - 1,5 su bardağı şeker - 1 kg süt - 1 paket vanilya Yapılışı: Un yağla pembeleşene kadar kavrulur. Üzerine şeker, un, vanilya ilave ederek koyulaşana kadar karıştırılır. Ocaktan aldıktan sonra 15 dak. mikserle köpük olana kadar karıştırılır. Tepsiye dökülür üzerine arzuya göre tarçın veya hindistan cevizi dökülüp soğumaya bırakılır. Afiyet...
  2. tavuk göğsü%bisküvi pastası

tavuk göğsü%bisküvi pastası

tavuk göğsü pastası bisküvi tavuk göğsü gögsü pastası bisküvi pastasının tarifi 1 LİTRE SÜT 1 su bardağı un YARIM PAKET MARGARİN (NORMALİNDE BİR PAKEt VAR BEN AZALTTIM) 1 SU BARDAĞI ŞEKER 1 PAKET VANİLYA FINDIK TARÇIN 1 PAKET KAKAOLU PİSKÜVİ HAZIRLANIŞI un ve yağı kavurun.içine 1 litre sütü yavaş yavaş ekleyin.şekeri ilave edin. kıvamını alıp fokurdayınca kapatın ve vanilyayı ekleyin.mikserle...
  3. tavuk göğsü&rolu pasta

tavuk göğsü&rolu pasta

1 LİTRE SÜT 1 SU BARDAĞI UN YARIM PAKET MARGARİN (NORMALİNDE BİR PAKER VAR BEN AZALTTIM) 1 SU BARDAĞI ŞEKER 1 PAKET VANİLYA FINDIK TARÇIN 1 PAKET KAKAOLU PİSKÜVİ HAZIRLANIŞI un ve yağı kavurun.içine 1 litre sütü yavaş yavaş ekleyin.şekeri ilave edin. kıvamını alıp fokurdayınca kapatın ve vanilyayı ekleyin.mikserle 5 dakika çırpın ne kadar çok çırparsanız o kadar lezetli olur. daha sonra...
  4. susamlı tavuk göğsü

susamlı tavuk göğsü

susamlı tavuk göğsü Malzeme - 4 adet tavuk göğsü (İnce olarak dövülmüş) - 100 gr. Susam - 4-5 adet taze soğan - 1 paket soya filizi - 1 tatlı kaşığı köri - 2 yemek kaşığı sıvı Sana - 1 tatlı kaşığı kırmızı biber - Tuz-karabiber - Kızartmak için sıvı yağ - 2 adet yumurta - 6-7 yemek kaşığı un - Yanında servis için kasede soya sos Hazırlanışı Yumurtaları bir kaba koyup, çırpınız. Un ve susamı...
  5. Tavuk göğsü tarifi

Tavuk göğsü tarifi

Tavuk göğsü tarifi Tavuk göğsü tatlısı tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda hafif ve muhteşem lezzetiyle damaklarda tat bırakan Tavuk göğsü tatlısı tarifini sizlerle ve bu tatlının tarifini öğrenmek isteyen tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Tavuk göğsü tatlısının bir diğer adı yalancı tavuk göğsü tatlısı. Çünkü içerisinde tavuk eti yok. Sütlü tatlılardan en lezzetlisi ve en...

Sayfayı Paylaş