gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tavuklu Börek Harcı Nasıl Yapılır Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Diyorum ki bu akşama kocişime Tavuklu Börek yapayım. Ama bu tavuklu börekte harcı tam olarak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bu konuda uzman meleklerden yadım rica ediyorum. Resimli anlatım olursa daha iyi olur.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tavuklu Börek Harcı Nasıl Yapılır Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek karnıyarık börek kıymalı karnıyarık böreği kıymalı börek böreği Malzemeler: 5 yufka 500gr. kıyma 3 kuru soğan 2 domates 1 bardak süt tuz karabiber kırmızı biber yapılışı Kıymayı,soğan ve baharatlarla kavuralım.Pişince küçük doğranmış küp domatesleri karıştırıp 10 dk. daha pişirelim.Yufkayı serelim, 5-6 kaşık sütle ıslatıp 8 parçaya bölelim.Kıymadan bir parça koyup...
  2. Tavuklu Sebzeli Çıtır Börek

Tavuklu Sebzeli Çıtır Börek

börek İsmi bile benim iştahımı kabartmaya yetiyor kızlar... Hele hele o resim yok mu o resim =)) hem besleyici hemde lezzetli bir tarif bu... Gönül rahatlığı içinde tüm ailenizle birlikte yiyebileceğiniz harika bir börek... Türü: Tavuk Pişirme Süresi: 45 dk Pişirme Şekli: Fırın, Tencere, Kavurma Zorluk: Kolay Kişi Sayısı: 4-6 Mlazemeler: 2 adet hazır yufka 2...
  3. Tavuklu Börek Harcı Yapılışı

Tavuklu Börek Harcı Yapılışı

tavuklu börek harcı, nasıl yapılır, malzemeleri, yapılışı, reçetesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Hiç böreğinizi tavuklu yapmayı düşündünüz mü melekler? :) Bir de böyle deneyin, pişman olmayacaksınız..:) Tavuklu Börek Harcı için Malzemeler şunlardır; 1 tavuk göğüsü, 2 adet havuç, 2 çay bardağı bezelye tuz, karabiber, 1 çay bardağı un, 1 çay bardağı süt Tavuklu Börek Harcı...
  4. Kol böreği nasıl yapılır?

Kol böreği nasıl yapılır?

Kızlar eşim çok seviyor ama ben yapmayı pek bilmiyorum acaba Kol böreği nasıl yapılır? yardım edin bana
  5. Samosa börek nasıl yapılır

Samosa börek nasıl yapılır

Samosa börek tarifi verebilirmisiniz, yeni eevliyim eşime yapmak istiyorum da :)

Sayfayı Paylaş