gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

tavuklu diyet salata!

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tavuklu diyet salata MALZEMELER 250 gr taze fasulye yada börülce (haşlanmış)
    200 gr diyet göğüs (haşlanmış)
    2 adet yumurta
    3 adet domates
    1 adet soğan
    2 adet yeil biber
    6 adet yeşil yada siyah zeytin
    2 çorba kaşığı zetinyağı
    karabibr
    tuz
    limon suyu

HAZIRLANIŞI
    Soğanı, biberleri ve domatesleri ince ince doğrayın.
    Yumurtaları haşlayıp kabuklarını soyun, dörde bölün.
    Haşlanmış tavuk göğüslerini ince parçalar haline getirin.
    Bütün malzemeleri derin bir salata kabında iyice karıştırın.
    Üzerine limon, tuz ve karabiber koyup karıştırdığınız zeytinyağını döküp, servis yapın.

NOT: Bir porsiyon yaklaşık 207 kalori.

2. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tavuklu diyet salata!
    Teşekkürler.

3. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tavuklu diyet salata!

sagol adminim

tavuklu diyet salata! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyet tavuklu iskender yemek tarifi

Diyet tavuklu iskender yemek tarifi

Sağlıklı bir diyet tarifi kızlar:) Malzemeler 2 parça ince avuç içi büyüklüğünde tavuk gögüsü 2 dilim çavdar veya kepek ekmeği 3 sivri biber 2 domates 2 diş sarımsak 1 kase yoğurt Tuz,karabiber,zencefil 1 yemek kaşığı sıvıyağ veya zeytinyağ Hazırlanışı Bir tavaya domates,biber,sarımsak,tuz,baharatları ve sıvıyağı çiğden koyun.Kapağı kapalı menemen kıvamında pişirin. Ayrı bir tavada...
  2. Yoğurtlu diyet salata

Yoğurtlu diyet salata

Melişlerim işte size diyet bir salata tarifi :) Malzemeler 1 adet göbek salata 100 gr diyet beyaz peynir 2 adet salatalık 100 gr diyet yoğurt 1 tatlı kaşığı tuz 2 diş sarımsak Hazırlanışı Amerikan göbeği ve salatalığı ince parçalar halinde doğradıktan sonra tabağa yerleştirin.Üzerine beyaz peyniri rendeleyin.Sarımsakları ezdikten sonra yoğurtla karıştırın.Tuzu ekleyin.Bu karışımı...
  3. Diyet salata

Diyet salata

Melişlerim size güzel bir diyet salata tarifi buyurun:) Malzemeler 400 gr ton balığı (diyet konserve) 2 adet kırmızı soğan 3 adet domates 3 sap maydonoz 1 adet göbek salata 20 gr yeşil zeytin 4 yemek kaşığı limon suyu 1/2 yemek kaşığı dilimlenmiş limon kabuğu 4 yemek kaşığı zeytinyağ tuz karabiber Hazırlanışı Soğanları soyup yıkayın ve yarım ay şeklinde dilimleyin.Domatesleri kaynar...
  4. Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Ünlü Diyetisyen Aşkın Yüksel'in hazırladığı bir diyet uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, bu diyet haftada 3 kilo verditiyor ve tüm öğünleri salatalardan oluşuyor. Haliyle adıda salatada diyeti oluyor :D:D 5 öğün olarak planlanan diyette salataları farklılaştırabilirsiniz. Birinci gün Sabah 75 gram siyah üzüm, 120 gram kavun ve yarım papayadan oluşan bir meyve...
  5. Tavuklu Salata ( resimli)

Tavuklu Salata ( resimli)

tavuklu salata tarifi tavuklu salata nasıl pişirilir meleklerim ister diyet yemeği olarak isterseniz yemeğinizin yanına çeşit olarak güzel bir tarif.gittiğim bir alışveriş merkezinde tavuklu salata almıştım ama maleseff fransız usulü olduğuna dikkat etmemişim. pek damak tadıma uygun gelmedi. fakat evde kendim yaptım ve çok beğendim.diyet yemeği olarakta tüketiliyor bu çeşit salatalar.çok basit...

Sayfayı Paylaş