gebe
  1. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0

Tavuklu Salata ( resimli)

Konu, 'Salatalar' kısmında esennruzgar tarafından paylaşıldı.

tavuklu salata tarifi tavuklu salata nasıl pişirilir meleklerim ister diyet yemeği olarak isterseniz yemeğinizin yanına çeşit olarak güzel bir tarif.gittiğim bir alışveriş merkezinde tavuklu salata almıştım ama maleseff fransız usulü olduğuna dikkat etmemişim. pek damak tadıma uygun gelmedi. fakat evde kendim yaptım ve çok beğendim.diyet yemeği olarakta tüketiliyor bu çeşit salatalar.çok basit bir salata. istediğiniz salata malzemelerini yıkayıp doğruyorsunuz üzerine teflon tavada yağsız olarak sotelenmiş tavukları koyup nar ekşisi zeytinyağı ve arzuya göre limon suyunu tuzu ekleyip afiyetle yiyorsunuz.bu arada gözüme renksiz gözüken tavukları pul biberle beraber soteledim daha güzel gözüktüler :D [​IMG]

karakuzu ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ayhhhh ama olmaz kii yaa canım çekti :D:D tam benlikk:D:D

esennruzgar bunu beğendi.
  3. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    en kısa zamanda yap canım :D
    keşke gönderebilseydim

EnCey bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    sağolasın canım soylemen yeter :D:D

esennruzgar bunu beğendi.
Tavuklu Salata ( resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavuklu diyet salata!

tavuklu diyet salata!

tavuklu diyet salata MALZEMELER 250 gr taze fasulye yada börülce (haşlanmış) 200 gr diyet göğüs (haşlanmış) 2 adet yumurta 3 adet domates 1 adet soğan 2 adet yeil biber 6 adet yeşil yada siyah zeytin 2 çorba kaşığı zetinyağı karabibr tuz limon suyu HAZIRLANIŞI Soğanı, biberleri ve domatesleri ince ince doğrayın. Yumurtaları haşlayıp kabuklarını soyun, dörde bölün. Haşlanmış tavuk...
  2. Boston Salata Tarifi Resimli

Boston Salata Tarifi Resimli

Boston Salata Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden salata tarifi istiyorum ama bostan salatası olacak varsa bir tanede resim iliştirin yanına :)
  3. Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli Merhaba sizden Brokolili Salatasının yapılışını rica ediyorum sarımsaksız olursa sevinirm.
  4. Resimli Brokolili Salata yapılış

Resimli Brokolili Salata yapılış

Brokolili Salata Tarifi Resimli Brokolili Salata Tarifi Aslında bilindik bir lezzet ve bilinen bir salata tarifi ama biz yinede belki bilmeyenler vardır diye bu yazımızda brokoli salatası tarifini sunalım istedik Melek'lerim. Brokolili Salata Malzemeler *500 gr brokoli *Limon suyu * Zeytinyağı *Sarımsak Yapılışı Brokoliler haşlanır. Çok yumuşamamasına dikkat edin. Hem vitamin...
  5. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)

Sayfayı Paylaş