gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tavuskuşu tüyü tacları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

tavuz kuşu tavus kuşu Tavuskuşlarını herkes bilir.Bilmeyenler için bir adet resmini ekledim:DNe demişler bilmemek ayıp değil görmemek ayıp:)Ben şahsen o kuş biliyordum ama adının tavus kuşu olduğunu yeni öğrendim:):):)Gülmeyiniz lütfen:seker:

Şaka bir yana gerçektende harika bir kuş.O tüyleri sanki özenle tek tek yerleştirilmiş gibi.Modacılarda o ihtişamlı kuşun tüylerinden çok güzel taclar tasarlamışlar.Buyrunuz...

Çok güzel görünüyorlar.Beğendiniz mi??

Son düzenleme: 30 Mart 2010
  2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene bunlar çok moda:)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok moda ama ben takamam değişik biraz:D

Tavuskuşu tüyü tacları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş tüyü

Kuş tüyü

kuş tüyünden gelinlik kuş tüyü gelinlik tüyü modelleri tüylü modelleri gelinlikler : Kuş tüyü Rüyada kus tüyü görmek, baskanlik ve yükselise delalet eder. Bir seye kus tüyü doldurdugunu gören, evlenir. Bazilarina göre; rüyada kus tüyü görmek, zorluga ve yorgunluga ve yorgunlukla elde edilen mala delalet eder. Eti yenilen kusun tüyü helal mala, yenilmeyen kusun tüyü de haram mala isarettir.
  2. Taç

Taç

rüyada taç mahal görmek rüyada mahali görmek toka takmak saça toka takmak İlme ve Kur'an-ı Kerim'e, çocuğa; Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye, Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesiine, Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya, Tacın düşmesi ve...
  3. Birbirinden Zarif Tavuskuşları

Birbirinden Zarif Tavuskuşları

Bunlarda Beyaz Tavus Kuşları

Sayfayı Paylaş