gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Tayini çıkan öğretmen için kampanya...

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Antalya'da okul müdürünün tayin edilmesine tepki gösteren öğrenci velileri, müdürün okuluna geri dönmesi amacıyla imza kampanyası başlattılar. Antalya'nın Fabrikalar Mahallesi'nde bulunan Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Demircan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü kararıyla Ünsal İlköğretim Okulu'na tayini çıktı. Okul müdürünün tayini çıktığını öğrenen öğrenci velileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri öncesinde imza kampanyası başlattı.
    Okul Aile Birliği Başkanı Asım Öğütçü'nün de destek verdiği kampanya çerçevesinde 198 imzalı dilekçe toplandı. Dilekçelerin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderileceği öğrenildi.
    Okulu yaptıran hayırsever Aynur Selime Ersoy Keskin, "Okulumuz daha önceki yıllarda çok bakımsızdı. İbrahim Demircan müdürümüz sayesinde bu okul yeniden hayat buldu ve temiz olması nedeniyle beyaz bayrak ödülü aldı.. Ancak müdürümüzün tayini çıktı. Biz bu tayine karşıyız" dedi.

Tayini çıkan öğretmen için kampanya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

hahaha bu kampanyayi banlanmis arkadaslarimiz göremeyecek malesef :D:D Ama süper bi fikir yani, artik banlananlar icin bile kapmanya baslatmislar :D:D Tabi bu durum en cok Adminlerin isine yarayacak gibi, sartlara bakilinca hahaha hahaha
  2. Avea için dakika kampanyalarını öğrenmem lazım

Avea için dakika kampanyalarını öğrenmem lazım

Avea kullanıcısıyım ve avea için dakika kampanyalarını öğrenmek istiyorum. Malum arkilerle biraz fazla konuşuyoruz. En ekonomiği hangisiyse ona geçecem de..
  3. avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

avea faturalı hatlılar için sms kampanyaları neler ?

Avea hatları kullananlar için faturalı sms paketleri ya da kampanyaları hakkında bigli almak istiyorum. Ben de bir avea kullanıcısıyım ve sms i çok kullanıyorum. Bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.
  4. numaramı turkcelle taşımak için kampanya var mı

numaramı turkcelle taşımak için kampanya var mı

Numaramı turkcelle taşımak istiyorum ama varsa kampanyalardan faydalanmak ta istiyorum. Bzen uygun fiyata telefon da veriyorlar, ya da konuşma ve smsla ilgili avantajlar oluyor. Var mı turkcell numara taşıma kampanyası şu anda ?
  5. Babalar Günü İçin Kampanyalar 2013

Babalar Günü İçin Kampanyalar 2013

babalar günü kampanya babalar gününde ne alsam babalar günü 2013 Sevgili melekler, babalar gününü kutlayacağımız 16 Haziran pazar günü için hala babanıza bir hediye alamadıysanız, ünlü firmaların düzenlemiş oldukları özel kampanyalara bir göz atabilirsiniz... 1- Arçelik Babalar Günü Kampanyası Elektrik-elektronik meraklısı babalar için arçelik televizyon, tablet, kamera gibi...

Sayfayı Paylaş