gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tayland'da öğrenci otobüsü devrildi: 19 ölü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tayland'ın başkenti Bangkok'un doğusunda öğrencileri taşıyan otobüsün devrilmesi üzerine 19 kişi hayatını kaybetti. Tayland polisi, Parachinburi eyaletinde meydana gelen kazada 50 kişinin de yaralandığını bildirdi.

Şoförün uyuması yüzünden meydana gelen kazadan sonra devrilen otobüsün altında en az 3 ceset daha bulunduğunun sanıldığı, bu nedenle ölü sayısının artabileceği belirtiliyor.

Tayland'da öğrenci otobüsü devrildi: 19 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  2. Tayland'ın Filleri

Tayland'ın Filleri

Seyisleri tarafından acımasız bir terbiye eğitimine tabi tutulan evcil filler, ormansızlaşma ve kentsel gelişimin daralttığı yaşam alanlarında, belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Khon Kaen kentinde Bom adlı 40 yaşındaki fil ile onun 3 yaşındaki kocaman, huysuz oğlu Minimax'ı ziyaret ettim. Sahipleri tarafından iki seyis ve üç yardımcısına kiralanmışlardı. Anne ve oğlu iyi durumda...
  3. Samsunda Otobüs Devrildi

Samsunda Otobüs Devrildi

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde, buzlanma nedeniyle devrilen yolcu otobüsündeki 31 kişi yaralandı. Ordu'dan İstanbul yönüne gitmekte olan ve sürücüsü henüz belirlenemeyen yolcu otobüsü, Kerimbey yöresinde buzlanma nedeniyle, kontrolden çıktı. Kayarak refüjdeki elektrik direğine çarpan otobüs karşı şeride devrildi. Kazada, otobüste bulunanlardan 31 kişi yaralandı. Yaralılar, çeşitli...
  4. Otobüslerdeki afişler

Otobüslerdeki afişler

Otobüslerde birbirinden ilginç afişleri görmeniz mümkün tabi ülkemizde pek bu tip afişler yok.Fakat çok yaratıcı olmuş bence.:D
  5. Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012

Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012

Ya arkadaşlarım merakten çatlıyorum haberleri açtım baktım ama hiç bişey bulamadım burada olanlar bilgisi olanlar yazabilirler mi Müslüm Gürses Gerçekten öldü mü yoksa haber asparagas mı ?

Sayfayı Paylaş