gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tayt çorap modası başlıyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ince tayt tayt çorap ince video Günler, aylar, yıllar birbirini nasıl kovalıyorsa moda da modern modayı kovalamaya ve yakalamaya çalışıyor:D Bizler daha yeni çıkan bir modaya alışmaya çalışırken yenisi ce ee der gibi çıkıyor karşımıza:Dİşte o ceee diyen yeni trendlerden biri de ''tayt çorap''

İşte tayt çorap:) Tayt çorap bildiğiniz ince corabın yarımı oluyor yani ayak kısmı yok.Ayak bileğine kadar, ince,tül ve kalın kumaştan üretilmiştir.Beğenen varsa şimdiden almaya başlasın diyorum:D

Ayrıca desenli modelleri de var:)

Çeşit çeşit, renk renk, desen desen alın giyin:)

2. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama biraz daha kapalı renk olsaymış daha iyiymiş

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
Tayt çorap modası başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tayt modası

Tayt modası

tayt kombinleri tayt çizme kombinleri
  2. 80lerin modası taytlar

80lerin modası taytlar

80lerin modası 80ler kıyafetleri 30lu yaşlarda olanlar hatırlar 80li yıllarda taytlar çok modaydı... Son birkaç sezondur taytlar eski şaşalı günlerine geri döndü.... Kızlar taytları (leggings) hangi kıyafetlerle kullanabileceğiniz ile ilgili ipuçları :tik: Mini Etek Leggings ve etek çok dinamik bir ikili olabilir. Eğer mini etek giymekten çekinen biriyseniz, leggings ile beraber mini...
  3. yeni sezon tayt modası

yeni sezon tayt modası

HEPİMİZİN DE BİLDİĞİ GİBİ TAYTLAR ARTIK NORMAL GÜNLERİMİZİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU O KADAR Kİ PANTALONUN YERİNİ ALDI HATTA KOT RENGİ YADA PANTALON GÖRÜNÜMLÜ OLANLARI BİLE VAR BELKİ DE SİZDE BENİM GİBİ SADECE SİYAHI KULLANANLARDANSINIZ :) AMA ŞİMDİKİ SEZON MODELLERİ SADELİKTEN BİRAZ ÇIKMIŞ İŞTE YENİ MODA RENKLİ TAYTLARIMIZZ :deli:...
  4. Kırmızı deri tayt modası

Kırmızı deri tayt modası

Bana biraz iddalı geldi ama mutlaka beğenen giyen vardır.Geçen kış siyahı bu kışta kırmızısı siz nası buldunuz kızlar?
  5. Çorap Modası

Çorap Modası

çorap, modası, hangi renk moda, nereden alabilirim, fiyatları, çorap hakkında herşey burada Soket ya da diz altı çorap ve topuklu açık ayakkabıyı bir arada hayal bile edemezken şimdilerde sıkça karşılaşır olduk. Peki, bu modayı takip etmek için neler yapmalı? Burcu Saygı - Geçen yaz sezonunda geliyorum diyen, bu sezonda da hakimiyetini tamamen hissettiren bu trend aslında çok da kolay kabul...

Sayfayı Paylaş