gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Tayt modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

tayt kombinleri tayt çizme kombinleri [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Pek sevmem tayt yinede teşekkürler

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç kullanamıom ve kullanmadım da

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hiç giymedim giyeyenede saygı duyarım tercih meselesi çok şık yinede bunlar teşekkürler

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol paylaşım için cnm:)

Tayt modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tayt çorap modası başlıyor

Tayt çorap modası başlıyor

ince tayt tayt çorap ince video Günler, aylar, yıllar birbirini nasıl kovalıyorsa moda da modern modayı kovalamaya ve yakalamaya çalışıyor:D Bizler daha yeni çıkan bir modaya alışmaya çalışırken yenisi ce ee der gibi çıkıyor karşımıza:Dİşte o ceee diyen yeni trendlerden biri de ''tayt çorap'' İşte tayt çorap:) Tayt çorap bildiğiniz ince corabın yarımı oluyor yani ayak kısmı yok.Ayak...
  2. 80lerin modası taytlar

80lerin modası taytlar

80lerin modası 80ler kıyafetleri 30lu yaşlarda olanlar hatırlar 80li yıllarda taytlar çok modaydı... Son birkaç sezondur taytlar eski şaşalı günlerine geri döndü.... Kızlar taytları (leggings) hangi kıyafetlerle kullanabileceğiniz ile ilgili ipuçları :tik: Mini Etek Leggings ve etek çok dinamik bir ikili olabilir. Eğer mini etek giymekten çekinen biriyseniz, leggings ile beraber mini...
  3. yeni sezon tayt modası

yeni sezon tayt modası

HEPİMİZİN DE BİLDİĞİ GİBİ TAYTLAR ARTIK NORMAL GÜNLERİMİZİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU O KADAR Kİ PANTALONUN YERİNİ ALDI HATTA KOT RENGİ YADA PANTALON GÖRÜNÜMLÜ OLANLARI BİLE VAR BELKİ DE SİZDE BENİM GİBİ SADECE SİYAHI KULLANANLARDANSINIZ :) AMA ŞİMDİKİ SEZON MODELLERİ SADELİKTEN BİRAZ ÇIKMIŞ İŞTE YENİ MODA RENKLİ TAYTLARIMIZZ :deli:...
  4. Kırmızı deri tayt modası

Kırmızı deri tayt modası

Bana biraz iddalı geldi ama mutlaka beğenen giyen vardır.Geçen kış siyahı bu kışta kırmızısı siz nası buldunuz kızlar?
  5. Yeni Trend Kot Tayt Modası

Yeni Trend Kot Tayt Modası

2014 kot tayt modelleri, 2014 tayt modelleri, 2014 tayt modası Uzun bir süredir devam eden tayt modası artık insana gına getirmişken devreye kot tayt modelleri girerek içimize biraz ferahlık verdi:D:D Heryerde artık görmeye alıştığımız özellikle siyah tayt modellerinden bıkanları sevindiren bu haberin ardından bayanların ve erkeklerin vazgeçilmezi jeans modasına yeni bir soluk getiren kot...

Sayfayı Paylaş