gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taytlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Taytlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. desenli taytlar

desenli taytlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tayt modası

Tayt modası

tayt kombinleri tayt çizme kombinleri
  3. Tayt çorap modası başlıyor

Tayt çorap modası başlıyor

ince tayt tayt çorap ince video Günler, aylar, yıllar birbirini nasıl kovalıyorsa moda da modern modayı kovalamaya ve yakalamaya çalışıyor:D Bizler daha yeni çıkan bir modaya alışmaya çalışırken yenisi ce ee der gibi çıkıyor karşımıza:Dİşte o ceee diyen yeni trendlerden biri de ''tayt çorap'' İşte tayt çorap:) Tayt çorap bildiğiniz ince corabın yarımı oluyor yani ayak kısmı yok.Ayak...
  4. Kırmızı deri tayt modası

Kırmızı deri tayt modası

Bana biraz iddalı geldi ama mutlaka beğenen giyen vardır.Geçen kış siyahı bu kışta kırmızısı siz nası buldunuz kızlar?
  5. nereye baksam tayt!!!!!!

nereye baksam tayt!!!!!!

yani artık bana gına geldi nereye baksam gitsem çoğu bayanın üzerinde tayt var hele birde giyen kişi kiloluysa bana göre hiç hoş durmuyor bayanlar artık değiştirin şu giyim stilinizi tayt olmasa acaba ne giyecektiniz merak ediyorum bide kısa bluz giyilince üstte hoş olmuyor bilmiyorum benmi abartıyorum ama bana göre tayt giyenler çok abartıyor dolabınızda artık değişik kıyafetlere yer açsanız...

Sayfayı Paylaş