gebe
  1. destina 84

destina 84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

taze bir meleğe düğün giriş müziği konusunda yardım etmek isteyenler burayaaa :)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında destina 84 tarafından paylaşıldı.

Meleklerim sizden yardım bekliyorum hadi bana yardım edin düğüne ilk girişte nasıl müzik olmalı ?

taze bir meleğe düğün giriş müziği konusunda yardım etmek isteyenler burayaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa

elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa

elazığla ilgili güzel sözler elazığla ilgili sözler videolar komik videolar elazığın resimleri selam melekler ben elazığlıyım elazığın sivrice ilçesinden... aranızda elazığlı melekler varsa buraya beklerim duygu ve düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim...
  2. müzik yardım !!!!!   :'(

müzik yardım !!!!! :'(

meleklerim sizlerden çok fazla arabekse kaçmayan fasıl parçalar vardır ya yanında rakıyla çok güzel gider :dil::dil: o tarz şarkı ve sanatçı isimleri istiyorum... bugün bülent ersoyun ne duamsın ne de bedduam parçasına taktım kafayı,yani bu tarz bişiler arıyorum...(çok fazla damar başımı arıtıyo:D) buaralar biraz duygusal takılasım var,gülmeyin sakın (orki özellikle sen :uhu:) teşşkkür...
  3. taze melek

taze melek

slm bende yeni geldim ümraniyeden burası herşeyi konuşabileceğimz bi yer sanırım:gathering:
  4. Düğün Müziği

Düğün Müziği

Düğün müziği, düğününüzün en önemli ayrıntılarından biridir. Düğün Müziği Rehberi - Düğün, Nişan, Davet, Müzik Organizasyon adresinden düğün müziği , ilk dans şarkıları, giriş müziği gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Düğün Müziği Rehberi - Düğün, Nişan, Davet, Müzik Organizasyon

Sayfayı Paylaş