gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Taze Çiçekli Gelin başı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çiçekli gelin saçı modelleri çiçekli gelin saç modelleri başı topuz yandan saç Tamamen doğallıktan yanaysanız ve gelin başınızı süsleyecek olan aksesuarlarıda yine doğallıktan yana kullanmak istiyorsanız bu gerçek çiçeklerle yapılan gelinbaşı süslemeleri tam size göre
    Çiçeklerin güzelliğini tazeliğini ve kokusunu tıpkı o güzel ve özel geceniz gibi özel olmasını istiyorsanız şu süslemelere bir bakın isterseniz:tik:

[​IMG][​IMG]

Benim fikrim özellikle kır düğünü düşünenler için çok hoş tasarımlar olabilir diye düşünüyorum doğayı doğallıkla yakalamak ve bütünleştirmek isteyen gelin adayları için tercih olabilecek modeller

Taze Çiçekli Gelin başı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin başı modelleri

gelin başı modelleri

nişan başı modelleri nişan başı saç modelleri başları topuzları
  2. 2009 Gelin başı modelleri

2009 Gelin başı modelleri

gelin başı 2009 2009 gelin başı modelleri modelleri başları
  3. Gelin başı saç modelleri

Gelin başı saç modelleri

gein başı helen saç modelleri helen saç modeli modeli ben çok beğendiim..evlencek olan melişlerim bir de siz bakın beğenebilcekmisiniz??
  4. Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

gelin tacı modelleri çiçekli gelin tacı çiçekli taçları taç modelleri Havuz başında yada kır düğünü yapanlar için tercih edebileceği gelin tacı modelleri :) alıntıdır.
  5. 2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

2014 Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

çiçekli gelin saç modelleri, çiçekli gelin başı, 2014 gelin başı modelleri Sevgili melekler, düğün sezonunu yaşadığımız şu günlerde. özellikle ramazan sonrası düğün davetlerinde yine patlama yaşanacak. Eğer siz de bu yaz gelin olacaksanız ve hala saçınız konusunda karrasızsanız, yazın ruhuna uygun harika çiçekli gelin başı modellerinden birini seçebilirsiniz. İşte seçenekleriniz......

Sayfayı Paylaş